Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dramat_fryzjerski

jestem ofiarą FRYZJERA!!!!

Polecane posty

Gość dramat_fryzjerski

No i stało sie!! Chciałam do fryzjera i mam:/ Upatrzyłam sobie fryzurke, wydrukowałam zdjęcie i dałam fryzjerowi jak chce. W trakcie przycinania część włosów w trakcie ścinania przerzucił mi na twarz bo mu przeszkadzały i nic nie widziałam bo bym krzyczała przecież widząc co ze mną robi ten człowiek! z moih długich kłaków zrobił mi z tyłu do ramion (i twierdzi że tylko podciął!) mam grzywke zamiast na bok taką ładniusią to mam taką krótką na pół łba! Ogólnie wracałam do domu między blokami bocznymi uliczkami:/ Kogoś też to spotkało? Jak dalej żyć??? Nie moge przecież pół roku siedzieć w domu i czekać aż odrosną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
Moglibyście mi choć troche współczuć...albo wyśmiać! no dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
a jak ona jest ścięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda to kiedys przezyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
:) niech będzie - ON :) a Ty mnie nie osłabiaj z propozycją że powinnam tak wyglądać:( Nie wiecie ile kosztuje przedłużenie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
nos czapke,albo opaska zaklasdaj grzywke do tylu,to nie bedzie widac....albo zelem cos kombinuj...musialabys wkleic zdjecie,to bysmy ci pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
Ale nie ja..Ja mam pełną twarz, będę wyglądać jak wielka PYZA! ;( :( Inne propozycje? Właśnie przywaliłam sobie w gębę na uspokojenie, wzięłam prostownice i próbuje coś z tym zrobić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy do ramion to nie tragedia. Grzywka może byc irytująca, ale możesz ją podpinac - nie będzie grzywki. Poza tym grzywka szybko odrośnie. Zawsze jak idę podciąc grzywkę i chcę, żeby była tuż przed brwi to mi obetna do połowy czoła :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Histeryzujesz. Pomogło Ci, gdy "przywaliłaś sobie w gębę"? Świetna postawa, pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
:) :) :) Pocieszyłaś mnie troche z ta grzywką do połowy czoła. Ale czy grzywki są wogóle jeszcze modne? Nie moge się przyzwyczaić ani do grzywki ani nowej fryzury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa hukululululu
wklej zdj, zamarz buźkę, to doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
nie wiem..ja grzywek nidgy nie robie,bo mam potem cale czolo w syfach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy grzywki są modne. Wiem, że mi pasuje dłuższa grzywka, dlatego taką noszę. Bez niej wyglądam gorzej. Nie sugeruję się modą, ale tym czy fryzura do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX Ona
najlepiej jak byś dała jakieś zdjęcie wtedy byłoby łatwiej ci podpowiedzieć co zrobić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywki wciąż są na czasie :) sama mam od roku. jasne, latem strasznie mnie denerwuje, ale tak poza tym to jestem zadowolona. mam prostą, długości do brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam krótkie włosy
takie gdzieś na 5 cm. i super wyglądam...też sie tak zetnij po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gorzej, długo zapuszczałam włosy po niedodanym zabiegu fryzjerskim, w końcu po długim czasie zapuszczanie stwierdziłam ze idę podciąć końcówki zafarbować. Starannie wybrałam fryzjera posługując sie opiniami z wizaż.pl i poszłam fryzjer zamiast podciąć mi włosy strasznie mi je wycieniował wystopniowal i poprzedzil choć ostrzegałam go moje włosy mogą byc cieniowane tylko przy twarz a nie na całej długości, lecz on twierdził ze widocznie ktoś do tej pory cieniował je nie umiejętnie dlatego tak to wyglądało no i wycieniował wykosił tak strasznie ze nawet wstyd było zapiać w kucyk bo kucyk był taki skąpy i obgryziony ze katastrofa do tego kolor miał być ciemny błąd a przy skórze był mega jasny końce były rudawe zapłaciłam 320 zl podczas nakladnia farby skora niemiłosiernie mnie piekła parzyła ale fryzjer nic z tym nie zrobił bo stwierdził ze to normalne, czlolo mnie tak rwało ze mi łzy leciały no ale nic, zrobił co mial zrobi zapłaciłam kolor wyplukal sie mega szybko i sa wypowiale, z czoła i z skory głowy ogromnymi platmi zeszla mi skora ze nawet czesanie rwało niemiłosiernie w dodatku włosy wycieniowane zaczęły sie wyłamywać na całej długości - nie wiem co to była za farba ale wyglądało to jakbym łysiała wszędzie pełno powyłamywanych, po rozdwajanych nawet na 3 włosów, poszłam do innej fryzjerki i poprosiłam o ścieńcie tych zniszczonych włosów ona sie przestraszyła pytala czym miałam farbowane te włosy bo ich stan jest opłakany i ścięła już za maja zgoda ponad 10cm ale powiedziałam nie nie da rady bo są tak mocno zniszczone, teraz je odżywiam i znów zapuszczam a fryzjera omijam szerokim lukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakak
mam dzis isc ale sie boje teraaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
Długo mnie nie było - kupiłam farbe, pofarbowałam włosy, nałożyłam odżywki, wysuszyłam i wyprosowałam, uczesałam się po swojemu i powiem Wam.. że nie jest tak źle! :) Jak nastrosze włoski, podniose i polakieruje to wyglądam tak sexi że aż się siebie boje..:) jak kobieta z buszu:D Naszczęście to taka długość że da się chociaż zwiazać...uffff :) Niezapominajka23 omijamy fryzjeruuf razem:) Proponuje założyć klub - Niedoczekanych fryzjerskich pomyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy na szczescie maja to do siebie ze odrastaja ale najgorszy dramat jest zawsze tuz po powrocie od fryzjera po umyciu i ponownym uczesaniu czlowiek jakos sie przyzwyczaja na mialam wiele takich poronionych przygod, ale na szczesie teraz znalazlam panią ktorej jak powiem 2 cm to sa 2 a nie 12! :) uszy do gory, dobrze ze w ogole mamy wlosy na glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 12-latka
Przezylam taki dramat !!! Dla wtwjemniczonych :Mialo byc na Alexis z Dynastii ;) a wyszlo na Wajdorfa ! Jerzego Waldorfa . Trauma na cale zycie mowie Wam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
Nie mam niestety aparatu chwilowo w domu - zostawiłam w mieszkaniu w mieście gdzie studiuje:( Szkoda bo bym Was przesłała..Z drugiej strony może i lepiej - nie będziecie bać się spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
Haris Pilton odrastają fakt, ale do czasu aż odrosną trzeba jakoś ten okres przejściowy przetrzymać i wstydzić się za siebie na ulicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze to jest tak, ze nam sie wydaje ze jestesmy beznadziejne a inni ludzie zadko kiedy zauwazaja roznice? :) mialam kiedys taka przygode, na studiach, szlam po ulicy z fatalnie pocieniowanymi wlosami i w duchu wyzywalam sie od brzydkich idiotek kiedy nagle zaczepil nie facet i chcial sie umowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopiellka
Fakt, fryzjerów często ponosi i obcinają wiecej niż sie powiedziało, ale tak koniec końców - czy to źle miec nową fryzurę ? Jak jest duza różnica, to trzeba paru dni, zeby sie przyzwyczaic. Jak juz sie umyje wlosy i nauczy po swojemu ukladać, to zwykle sie zaczyna podobac. bez sensu tak ciagle to samo nosic na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
W sumie to nie wiem co na to inni...Nikt mnie jeszcze nie widział (no poza fryzjerem i mijanymi ludźmi na ulicy) nikt ze znajomych. Zamknęłam się w domu, bo uznałam że nie mogę tak do ludzi wyjść i przez ten cały czas kombinowałam co z tymi włosami zrobić.Jutro może się odważę publicznie pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopielka - odmiana jest dobra tylko ze ja jestem wielbicielka dlugich wlosow i nie po to choduje cos i pielegnuje kilka miesiecy zeby mi fryzjer niszczyl to jednym klapnieciem nozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat_fryzjerski
odmiana jest dobra..ale odmiana ŚWIADOMA I KONTROLOWANA! A nie taka ingerencja w wygląd bez ostrzeżenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z dziewczynami nie można tłumaczyć fryzjerów tym, że \"mała zmiana od czasu do czasu\" jest dobra jak idę do fryzjera i mówię, że chcę wyrównać tylko końcówki, bo mam kaprys zapuścić włosy, to on powinien mi ściąć tylko te końcówki ewentualnie próbować mnie namówić na krótszą fryzurkę, ale nie uprawiać sobie samowolkę!!! ostatnio przez to właśnie \"obraziłam się\" :P na mojego fryzjera - na początku wszystko było fajnie, ale po jakimś czasie jak zostałam stałą klientką, to zaczął odpitalać takie numery i powiedziałam dosyć - więcej tam nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syŚ
Witam l przedłużenie włosów 150 do 200 zł góra:) spinak sobie tą grzywke wsówkami, też tak miałam i byłam załamana:) Cóż czasu nie odwrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×