Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka-dwojga

Przez niektóre osoby kafeteria schodzi na psy /

Polecane posty

Przestancie zakladac nzdurne topici bo mdli mnie od Waszych beznadziejnych problemow. typu dlaczego uzywacie słowa \"boshe\", jaki dajecie tym przyklad dziecoom, albo dlaczego ta mamusia ubrała szpilki do piaskownicy. tutaj chyba nie o to chodzi, jesli takei sa wasze problemy to spadac do pudelka... Ja mykam z tego forum i pojawie sie moze za kilka m-cy kiedy znowu zostana tutaj tylko normalni ludzie. Pozdrawiam All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
cieszy mnie to ze stad znikasz,oby na zawsze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
i dziecko swoje tez nauczysz mowic w ten sposob?? Pozdrawiam All??? hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILJA WODNA
Z tego co widac po twoich fotkach,to ty wlasnie jestes taka suczka,co do piskowinicy w burdelowkach wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha. Słuchajcie jezeli faktycznei czegos zazdroscicie to mówcie otwarcie, a skad wnioskujesz ze ja w jakis burdelówach chodze do piaskownicy?? jezeli widzialas fotki to wiesz ze jest inaczej. No chyba ze na sile chcesz kogos ponizyc ale to wynika tylko z twojej słabosci inei mam zamiaru sie ponizac do Twojego poziomu, ja przynajmniej mam odwage sie ujawnic. Nie mam nic do ukrycia a tym bardziej nei mam sie czego wstydzic. No i dla Waszej wiadomosci dzieci dobrze wychowuje wiec darujcie sobei te zalosne komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem bywa tak ze są tematy ktore nam nie odpowiadają ale cóż... jak mi ktos juz dzis napisał nie można ludzi zmienic :( Moze i nie mozna ich zmieniac ale mozna im cos tam powiedziec i pokazac ze robią źle a błedy należy przyjąc z pokorą a nie szczekac i szczekac i szczekac itd.Widze ze teraz ze mnie przeszli na Ciebie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co Wam to przeszkadza? Tutaj 90% to topiki, które nie dość, że nic nowego nie wnoszą, to w dodatku mnożą się jak grzyby po deszczu. :) Jak Wam nie pasuje, to nie wchodźcie, omijajcie szerokim łukiem, to takie trudne? Btw. Ten i podobne do niego topiki mieszczą się dokładnie w tym nurcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardko
racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×