Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZABUSIA29

POZOSTAŁO DNI ROZPOCZYNAM ODLICZANIE

Polecane posty

Gość dejzi69
nie ma za co,ja ogolnie pisalam,smieszy mni jak ktos planuje wesele 2 lata do przodu,bo w tym czasie,to sie wiele rzeczy moze zdarzyc obu strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi ciebie zawsze
wszystko śmieszy , a najbardziej zabawna jesteś ty z tymi swoimi wywodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) ja wolę nie odliczać dni do ślubu, jeśli wogóle bedzie ślub bo brat mojego faceta trafił do szpitala, jest poważnie chory i nie chce myśleć gdyby stało sie najgorsze.... taki pech, zamiast sie cieszyć to ja sie martwię co bedzie. Bo niby co lepsze odwołać imprezę czy nie ciekawa atmosfera na przyjęciu ??? Zawsze myśałam ze może sie stać coś takiego komuś a nie mnie, a tu proszę taka przykrość:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia80 i sekata, widze ze mamy w ten sam dzien:) a o ktorej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi 90:D coraz blizej jutor ide kancelarii po akt chrztu i bierzmowania:)..a w ogole nie wiecie czy jak sie pobiera akt chrztu i bierzmowania to tez sie placi? czy tylko za zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebowalam nigdy aktu chrztu i bierzmowania, ale cos mi sie kojarzy, ze jak moja przyjaciolka brala slub i potrzebowala te dokumenty to placila \"ile laska\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nja potrzebuje bo biore slub w nie swojej parafi wiec musze je miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
wiem cos o tym,jak robia u nas kawalerski w klubie,to sie szybko rozmyslaja niektorzy i przyszla panna mloda tylko sie wkur..i tyle widzi swojego przyszlego meza.nie raz juz byly u nas takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×