Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hodowaczka

Róże i ich podpora

Polecane posty

Na tej samej stronie Betafence znajdziesz też adresy dilerów, ale czy w marketach dostaniesz to nie wiem... może spróbuj w obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula123o
Świetnie wyglądający panel do pnączy,rewelka pierwszy raz widzę takie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzin
Fajnie wygląda ta siatka ja mam u siebie ładniutki krzaczek na tym zaczepiny i swietnie się rozrasta no i ten panel prezentuje sie spoko chociaz pewnie jeszcze ze 2 lata i nie bedzie go wcale widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz taki panel kupic w jakims ogrodniczmhy lub w sklepie z drewnem albo zamowic na internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogródfan
Te panele są super mam juz na nich róże swoja i kilka dni temu posadziłem takie fajne pnącze dostałem od znajomej normalnie slicznie kwitnie i tylko czekac jak mi siateczke tą oplecie całą i bedzie pięknie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
Je też mam te panele z betafence super rozwiązanie rózyczki wygladaja super i spokojnie mozna na nich ładne pnacza rozprzestrzeniac super wygladaja takie zielone słupy roslin polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromates
No fajna sprawa koło domu mieć coś takiego ładnie wygląda i jest dośc tanie to z betafence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junnoona
ja wolałam dac siatkę pod róże, panele były by na wielkie. Ale macie racje, betafence zna sie na swojej robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalikowy
Ja kiedyś też chciałem mieć podpory pod róże, ale hm.. nie mogłem znaleźć nigdzie takich jakie były potrzebne. PPrzypadkiej trafiłem na tę stronę : http://je.pl/9guv Zadzwoniłem, gość przyjechał, pomierzył i zrobił elegancką kratkę pod wymiar. także bez szukania i zbędnego jeżdżenia po marketach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×