Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latkaaaa

troche inny temat o pierwszym razie...

Polecane posty

na temat - kolejny dowód że nie ma co ukrywać tego faktu bo to nie jest jakaś wstydliwa choroba - a nalezy o tym powiedziec partnerowi. Nawet jesli obawia sie troche jego reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba się zastanowić
jeżeli nie rozmawiacie o tych sprawach leżąc do siebie przytuleni, to nie wydaje mi się by to był ten czas, czy Ten mężczyzna. Tak czy inaczej powinien o tym wiedzieć odpowiednio wcześniej, nie chwilę przed. Jeśli tu jest prawdziwe uczucie i szacunek, to dla niego to też będzie przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jak już powiedziałam, zamierzam mu powiedzieć i najprawdopodoniej właśnie wtedy, gy będziemy sobie gdzieś siedzieć/leżeć sami i zaczniemy rozmawiać o nas... Do tej pory o tym nie rozmawialiśmy bo jeszcze nie nadszedł moment ale... czuję że to kwestia czasu - i to krótkiego czasu: lato, wakacje, pewnie jakiś wspólny wyjazd.... Nie panikuję bo nie ma po co ale chcę uniknąć żenujących sytuacji bo moje \"doświadczenie\" ogranicza się do pieszczot - jego jest znacznie większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
gdybym to ja był takim szczęściarzem to bym nie tylko "zaakceptował" czy "zrozumiał" jak pisza inni ale bardzo się ucieszył a ty zyskalabyś bardzo w moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 25 latko. Gratuluję dojrzałości umysłowej i emocjonalnej. Być dziewicą w tym wieku to naprawdę sztuka. Nie obawiaj się tego pierwszego razu. Wszystko zależy od Was a w dużej mierze od chłopaka. Myślę, że jeżeli jest doświadczonym to bez mówienia pozna że jesteś dziewicą. Przecież dochodzi między Wami do zbliżeń. Pocałunki, uściski, a wtedy ręce wędrują po ciele, szukaja czegoś więcej. Chyba że chłopak także jest jeszcze prawiczkiem. Jeżeli jesteś pewna chłpoaka i swoich wzajemnych uczuć to nie wyznaczaj terminu tego zbliżenia. Niechaj to będzie bardzo naturalne, ale nie prymitywne. Wygodny pokój, bez intruzów i pośpiechu. Życzę Ci powodzenia, może napiszesz na mojego maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Myślę, że jeżeli jest doświadczonym to bez mówienia pozna że jesteś dziewicą.\" - czyli mam mu pozwolić się domyślać??? nie, wolę mu o tym powiedzieć, chociaż zastanawiam się poważnie nad jego reakcją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 25lat i nic
podnoszę temat bo jestem w takiej samej sytuacji czy dla Was (panowie) byla by to przeszkoda? jakis problem? no i co poradzilibyscie dziewicy( ale nie nastolatce ale w moim wieku), jak juz bedzie ten pierwszy raz a chyba bedzie wkrotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony deflorator
Trzymać dupę wysoko i nie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 25lat i nic
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Drogie panie...... Jeśli doświadczonemu facetowi trafia się dziewica, a wy jesteście przekonane że jest tym właściwym i (uwaga!!!) ma sporo oleju w głowie a nie .... w jajkach to będzie wiedział co i jak..... tak jak któraś z was pisała to nie sprawdzian ani zaliczenie..... Więc zadbać o dobre i spokojne miejsce, nastrój i do dzieła, żadnego udawania żeby dobrze wypaść. Bo jak będziecie kombinować to wyjdzie gorzej..... A co ja wam będę podpowiadał, matka natura da znać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 25lat i nic
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka090512345
Kochana! Doskonale Cię rozumiem, bo miałam podobny \"problem\"- mam 22 lata i jeszcze trzy dni temu byłam dziewicą. Wcale się tego nie wstydzę i cieszę się, że czekałam tak długo. Miałam kilka okazji, ale zawsze coś mnie blokowało. Teraz się z tego cieszę, bo zrobiłam to z kimś, kogo kocham i ufam mu w 100%. Najważniejsze to być pewną, uwierz mi. Radziłabym porozmawiać z chłopakiem nieco wcześniej niż \"tuż przed\", wtedy inaczej do tego podejdzie, będzie delikatniejszy. Mój był zachwycony tym, że był moim \"pierwszym\" ;D Tak więc- powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×