Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kelle

PREZENT NA ŚLUB

Polecane posty

w zyciu na slubie nie bylam a za 2tyg ide na slub kolezanki. nie mam zbyt wielkich funduszy chcialabym im kupic cos pomyslowego ale niedrogiego.. nie mam pojecia co, moze wy mi cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura po zębie
ja obstaje za prezentem!! bo pieniadze się rozejdą i tyle z pamiatki po koleżance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goryczkka
teraz daje się kasę bo każdy kupuje sobie rzeczy wdg własnego gustu.Ale ...jak nie masz kasy to np wazon piękny ewentualnie z kompozycją artystyczną w środku zrobioną w kwiaciarni komplet ręczników w ozdobnym pudle, sztućce w walizeczce, zestaw do herbaty jakis oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie nad kasa zastanawialam..ale jak tam 100zl to jakos tak smiesznie malo i chyba nie wypada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goryczkka
100 zł nie wypada, trzeba prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 100zl
to tez nie poszalejesz, może album na zdjęcia tylko taki porządny, albo atłasową pościel, mały zestaw sztućcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak idę na wesele
to staram się, aby prezent był warty conajmniej tyle, ile młoda para musi wydać na jednego gościa weselnego (mnie). Wydaje mi się, że dawanie mniej, to zwykłe skompstwo (chyba, że kogoś na prawdę nie stać). Jak szłam ostatnio na ślub mojego bardzo dobrego kolegi to w kilka osób z naszej "paczki" zrzuciliśmy na się na duży bukiet kwiatów, świnkę skarbonkę z jakimś śmiesznym napisem, do środka wrzuciliśmy po 100 zl od każdego plus groszaki żeby coś brzęczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak idę na wesele
aha, wydaje mi się, że dobrze jest zapytać młodą parę co wolą - prezent, czy pieniądze. Prawda jest taka, że często młodym małżeństwom każdy grosz się przydaje. Ja zaczynając "nową drogę życia" zdecydowanie wolała bym kasę, jeśli kogoś nie stać - wystarczą kwiatki i życzenia. Po prostu nie lubię pierdółków, dzbanków itp,każdy kupił by coś w jego guście, a ja nie chciała bym robić z domu "graciarni", nie chciała bym też dostać 5 kompletów pościeli, 6 ręczników itd. lepiej chyba jak młoda para dostanie pieniądze i sama sobie kupi to co im się spodoba. Ale może oni wolą inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłiz
rsjdfjtgjtgjtyytjyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×