Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość petra miła24

co kupic kolezance na urodziny????

Polecane posty

Gość gość
A co powiesz na zestaw fajnych i dobrych kosmetyków, np: do pielęgnacji włosów? To wg mnie bardzo ciekawa opcja, na Ronco.pl mają szeroki wybór, jest to drogeria w której często kupuję perfumy i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej zestaw bizuteri albo zrzuccie sie w kilka osob i kupcie cos ladniejszego, na jubilea pl kiedys kupowalam swojej kolezance zestaw ze srebra 925 byla zachwycona, wszystko oryginalne i bardzo ladnei jej pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkar
Uwielbiam prezenty praktyczne :) suszarkę do włosów ostatnio podarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym brała jakieś kosmetyki albo depilator jeśli nie a np chciałaby mieć :) w sferis.pl można znaleźć dużo fajnych produktów dla kobiet (agd lub jakieś kosmetyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zaleznosci od pieniedzy-grubsze rajstopy z najwyzszej polki Wolford albo Falke, jedwabny albo kaszmirowy szal. Prezent powinien byc w miare osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokaleska
moze jakies fajne sluchawki rozowe na odmlodzenie :D? ja wlasnie jestem na ich kupnie, widzialam w media expert chyba sony. cudowne sa...a mam 35 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wykupiła pakiet u www.igortreneronline.pl. Zyskałaby piękną sylwetkę, nie miałaby już wymówek, że zacznie od nowego roku, no i mogłaby przy okazji zyskać dziesięć tysięcy złotych za własną przemianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila ola
A ja przyznam, że troche problemów miałam z pomysłem na prezent. Staram się nigdy nie kupować żadnych kosmetyków, to dość śliski temat, a figurę to ona ma taką, że każda może jej pozazdrościć. Wpadłam zupełnie na inny pomysł to była faktycznie okazja, bo akurat wprowadziła się do swojej kawalerki i pomyślałam, że kupię jej komplet pościeli. Ona uwielbia biel i czerń, a ja sobie taką kupowałm w jagodowymkocie. Nawet nie przypuszczałam, że zrobię jej nią taką przyjemność i naprawdę bardzo się jej spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
bardzo fajny pomysł z tymi kosmetykami, ale nie jestem obiektywna, gdyż uwielbiam mineralne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie też jest podpytac co potzrebuje albo co lubi. Ja tak kiedyś kupiłam suszrake do włosów bo wyczaiłam że się spaliła przyjaciółce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezawodnym prezentem zawsze była koszulka z jakąs super grafiką albo zdjęciem na zamówienie. Najlepiej chyba drukowac termotransferem. Jest tani i szybki. Efekty sa zawsze śmieszne jeśli tylko trafimy z rozmiarem ;) Ogólnie termotranfer to tak jakby wgrzewka w koszulke. Kiedyś kady tak sobie robił żelazkiem :D O termotransferze możecie sobie poczytąc w linku niżej. Można tam też sprawdzić ceny i może coś zamówić Termotransfer http://drukarniamacma.pl/technologie-druku/termotransfer/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulki to dobry pomysł, ale jak się chyba nie wie co kupić ja wole bardziej personalne prezenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno moja przyjaciółka miała urodziny i kupiłam jej buty z renee, byla zachwycona tym prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina B
Doskonale sprawdzi się również galanteria. Niedawno kupiłam sobie w jagodowymkocie śliczną torebkę od fabioli, nosi się ekstra, a i ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiegoś fajnego ciuszka na Born2be? :D Na pewno coś Ci wpadnie w oko co i jej się spodoba :) A nowe ubranie zawsze cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ładny bukiet kwiatów? Na www.AzaliaOnline.pl są ciekawe kompozycje i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina

A ja na urodziny dostałam od koleżanki Kwiaty nad piekłem i powiem szczerze, że jestem w połowie książki a po prostu ciekawość mnie tak zżera jak się to wszystko zakończy, że chyba dziś do niej przysiądę i ją skończę. Nie spodziewałam się, że historia poszukiwania mordercy aż tak bardzo mnie zainteresuje choć myślę, że duży wpływa ma też ta ciekawość jak przedstawiona przyszłość połączy się z teraźniejszością i tym co się dzieje w miasteczku. Także ja jak najbardziej polecam! Na prezent super pomysł!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×