Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ownway

Kompaktowa cyfrówka

Polecane posty

Gość ownway

Co sądzicie o kompaktowej cyfrówce Olympus FE 210 ? Tu jest link do tego modelu (na razie tu najtaniej znalazłam) http://sklep.vobis.pl/oferta/fotografia_cyfrowa/aparaty_cyfrowe/864305_olympus_fe-210_7mln.aspx Zastanawiam sie tylko czy starczy niby na amatorskie, ale ładne zdjęcia rodzinne, wakacyjne itp. Jeśli miał ktoś okazję robić fotki tym lub podobnym modelem to proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qBartek
Ja mam bardzo podobny model: Olympus FE-310. Mój ma trochę większą matrycę (8 mln pix.) i większy zoom optyczny (5x) Co do zdjęć amatorskich to wystarczy w zupełności. Z tym szerokim kątem to jakaś przesada - ogniskowa od 38 mm to nie jest żaden szeroki kąt, ale i tak można robić niezłe fotki. Jak na kompakt to nie jest zły. Jego obsługa też jest dosyć prosta. Wadą może być karta pamięci - jest to xD picture card (dosyć droga w porównaniu do innych typów). No i moja rada jest jeszcze taka, żebyś kupiła od razu akumulatorki NiMH - najlepiej o pojemności 2300 mAh (oczywiście razem z ładowarką), bo zwykłe baterie dosyć szybko się wyczerpują. Jeżeli zamierzasz robić dużo zdjęć, to taki zakup szybko się zwroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 230586
albo o jeszcze większe akumulatorki np. 2950 a na www.ceneo.pl możesz porównać ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ownway
qBartek wielkie dzięki za opinie i podpowiedzi. No tak akumulatorki pewnie będą bardziej korzystne niż doładowywanie baterii:) ale za 300zł to wydaje mi się,że i tak w miare niezły jest, wezmę ten model i dokupie akumulatroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drumma
fajny jest ten aparacik, ja się na niego skusiłam i nie żałuję. Zdjęcia robi bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica_krola
aparat fajny, ale vobis to raczej nie jest najtańszy sklep na internetowym rynku. posprawdzaj lepiej dokładnie oferty tanich sklepów jak apollo, agito, electro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia85
nie jest najtańszy, ale ma nawet ciekawe promocje. posprawdzaj je jeszcze, moze jest jakaś wakacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×