Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malynowa lady

TYLKO do MEZCZYZN!!!p

Polecane posty

Gość malynowa lady

A ja bym chciala wiedziec czy Wy faceci kochajac sie z dziewczyna (wasza czy nie wasza)zwracacie uwage u niej np.na..jakies faldki na brzuchu..na cellulit..czy jakies inne niedoskonalosci figury? Bo niektorzy niby sie nie przejmuja a ja jak np cos przytyje to zaraz mam jakies kompleksy i nie mam ochoty na sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to niestety podczas sexu nie potrafie sie wyluzować przez pewne mankamenty.......i jak se pomyśle, że są naprawde, brzydkie, niezgrabne kobiety, ktore są bardziej wyluzowane w łożku niz ja, to mnie sie chce wyć z bezsilności, żem taka perfekcjonistka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
moj ukochany narzeczony nie musi zwracac na zadne faldki, bo ich nie mam :) jestem wysportowana, chodze na masaze, chodze na laser zeby moje delikatne wlosy usunac, bo najlepsza jest depilacja brazylisjak. moj narezczony kocha mnie i nawet jak by mi sie przytylo to i tak bym go podniecala, bo mowi,ze jestem najlepsza jego kochanka i jesy myu ze mna swietnie w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malynowa lady
a moze mezczyzni sie wypowiedza.. bardzo bym prosila o jakies opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
a dlaczego mialoby przeszkadzac ? Zartujesz sobie . Jestem z baba ta a nie inna z innych powodow nic faldki czy ich brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
to ze laska nie ma faldek nie znaczy ze jest bardziej atrakcyjna . Lidzy sie osobowosc , a nie cialo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malynowa lady
no ale widzisz facet z ktorym sie spotykam mowi mi ze jestem szczupla..ze mam swietna figure ze mu sie podobam a ja i tak sie nie umie wyluzowac podczas sexu ..bo mysle czy nie mam za duzego brzucha np..i zamiast sie odprezyc to ja np..mysle sobie zeby go wciagac.. wiem moze to idiotyczne ale tak mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachman
Nie przejmuj się tym. Robią Ci aluzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała czas i pieniądze to też bym chodziła na fitnes, masaże depilacje ale nie chcąc zostać głupią i bez kasy to musze studiować i na nic już prawie nie mam czasu... A tak do tematu: każda dziewczyna ma fałdki jak nogi zbliży do brzucha no chyba że jest kościotrup... poza tym liczy się to jakim się jest. Faceci wolą nawet dziewczyne z fałdkami ale taką która się rusza w łóżku niż prwie bez fałdków ale leżącą jak kłoda bo jak się zegnie to się jej fałdka zrobi... Opinia zarówno moja jak i wielu znajomych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zdecydowanie nie!!! Nie uprawiam seksu kiedy tego nie chcę, a jeżeli chcę, to oznacza, że ta kabieta zawróciła mi w głowie, rozpaliła moją żadzę ;-) Na widok nieznajomej kobiety może się pojawić chęć nawiązania kontaktu, ale gro zlaeży od tego jaka ta kobieta jest, jak na mnie działa. No cóż, wbrew opiniom większośc facetów na widok pieknej nagiej kobiety wchodzącej do pokoju okryłaby ją płaszczem i zistawiła dyskretnie w kieszeni portfel albo numer telefonu... Ojej, muszę przyznać, że jeżeli w takich tategoriach miałbym wylliczać chodzilem z samymi potworami :P ale było mi dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje pytanie o fałdy na brzuszku jest tak samo idiotyczne jak szukanie innego faceta bo ten nie dopina guzika u koszuli albo nie układa mydełka w łazience na równo z szamponem... Ach, chyba muszę jeszcze dożucić traumatyczne wspomnienia na do których grałem zatroskaną minę aby nie wybuchnąć smiechem, tzn. już kilka kobiet-koleżenek uskarżało się na swoje długie paznokcie (ochydne pazury, fuj...) że tyle muszą się męczyć po to aby się mężczyznom podobać... tak trzykrpoek oznacza milczenie po tym jak mnie obrzucały błotem, za to że im tłumaczyłem, że dla faceta te pazuty są ochydne! Kobiety przyjmują do wiadomości tylko to co chcą usłyszeć i żadko to jest opinia mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malynowa lady
ale mam tak chyba dlatego ze faceci ogladaja te wszystkie pisemka a tam te laski wszystkie takie szczuple..plaskie brzuchy..dlugie nogi ja nie jestem gruba ale i tak jakis taki kompleks mam..boje sie ze facet oczekuje super figury a tu jakies niedociagniecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, kolorowe pisemko które naprawdę jest w guście facetów to np. hustler! Panienki z tandetnych pisemek wyglądają sztucznie bo sa sztuczne :P ale jak już pisałem coś ladnego może rozbudzić fantazję, a konkretna kobieta ochotę na bzykanko, ot cała magia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malynowa lady
wlasnie aluzji mi nie robia..mam kolezanke z 2 razy grubsza ktora uwielbia sex i faldki jej w tym nie przeszkadzaja..a ja mam takie opory.. przez co nie mam orgazmow..bo zamiast sie oddac sie przyjemnosci i zrelaksowac mysle czy nie mam za duzego brzucha.. a rozmiar nosze 36/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksu jeszcze nie uprawiałem ale patrząc na dziewczynę rzeczywiście zwracam uwagę na takie rzeczy jak wygląd powierzchni skóry, zarys mięśni, sposób poruszania się. Nie ukrywam że kręcą mnie dziewczyny które są w formie. Sam również staram się dbać o kondycję. P.S. Kurdę, co z tym Urzędem Pracy ? W ciągu ostatniego tygodnia chciałem skorzystać z dwóch ofert pracy i obie nieaktualne...to po co tam wiszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×