Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PRZYSZŁA PANI MGR

PRACA MAGISTERSKA.... HELP ME

Polecane posty

Gość PRZYSZŁA PANI MGR

SZUKAM OSOBY KTÓRA POMOŻE MI NAPISAĆ PRACĘ MAGISTERSKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko do was
moze ty wiesz jak sie robi ladne marginesy w pracy zeby bylo rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁA PANI MGR
NIESTETY NIEJESTEM Z LUBLINA JESTEM Z OKOLIC WARSZAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do was - o co dokładnie chodzi? O same wcięcia to tabulatorem, a wyrównanie całego tekstu to trzeba wyjustować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁA PANI MGR
dla znajomych Megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PierdoIone lenie!!!!! Jak można prosić kogoś o pisanie pracy licencjackiej bądź mgr? Nie boicie się,że ktoś ściągnie pracę ,a potem Wy zostaniecie pociągnieci do odpowiedzialności? Pożal się Boże studenci :o co za wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, to za daleko ode mnie żebym to zrobiła. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 1000zł najmniej, zależy. Bo jesli to na Politechnice to z 1500min bo dochodzą projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła Pani MGR : dlaczego nie mogę skomentować tego,że jestes pierdoIonym leniem,który chce sie wysłużyć kimś innym,bo pewnie sama sobie nie poradzisz.To forum.Właśnie o komentowanie tutaj chodzi. Jesteś leniwa,głupią babą,która nie potrafi sama wziąć się za swoją pracę.Potem będziesz szpanowała trzema literkami,podczas gdy nic z ich zdobyciem nie będziesz miała wspólnego. Jak tak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddfsdsa
ja mysle, ze ciezko zeby ktos napisal za ciebie prace. przeciez nikt oprocz ciebie nie ma kontaktu z twoim promotorem, ktory ci daje jakies wskazowki na temat pracy, skad wiec mamy wiedziec jak ją napisac, zeby mu sie podobalo? nie wyobrazam sobie tego. no chyba, ze u ciebie jest tak, ze promotor w ogole sie nie interesuje tym aby ci pomoc w pisaniu pracy, a tylko czeka az napiszesz i mu oddasz, a on potem tego i tak nie sprawdzi, tylko tak byle jak. wtedy to rozumiem. ale to jest wg mnie bez sensu, co to bedzie za praca bez konsultacji i pomocy ze strony straszej doswiadczonej osoby promotora, bedacego zwykle profesorem dr hab. ja sobie tego nie wyobrazam jak calkowicie samemu mozna napisac prace, czy swoją czy komus. nawet ktos kto napisal juz prace lic. czy mgr moze miec z tym problem, bo przeciez jak pisal tą swoją pracę to sie konsultowal z kims, bo sam nie ma az tak duzej wiedzy jak ktos doswiadczony kto byl promotorem setek prac i wie jak ladnie i porzadnie sie pisze taka prace. jesli pisze sie samemu to trzeba sie z liczyc z tym, ze taka praca bedzie pelna bledow, a przeciez nie o to chodzi chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla pani MGR: własnie,no comments (jak już) jak można być tak nieuczciwym. Kiedyś się sama na tym przejedziesz,leniwa prostaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ilu takich ,pożal się Boże,magistrów mamy :o ale wiesz co? niech ktoś Ci pisze.Co mnie to obchodzi.Bulwersuje mnie,po prostu,Twoja nieuczciwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo boże. Dobrze że mnie to za 2 lata czeka, i sama sobie to napisze :P a swoją drogą to nie potępiając nikogo to dziwi mnie to trochę że ktoś studiuje 5 lat i nie umie sam napisać pracy mgr. To jak wy przetrwaliście te 5 lat. A potem się wszyscy dziwią że w Polsce tyle magistrów a co jeden to gorszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gddfsdsa - absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Zbierajac materiały do pracy masz juz tak dużą wiedzę na dany temat że automatycznie tworzysz sobie w głowie plan pracy, żaden promotor do tego nie jest potrzebny, wystarczy być trochę inteligentnym i kreatywnym i tyle. Promotor jest od tego żeby ewentualnie wskazać literaturę lub powiedziec jak on by widzaił tą pracę i co chce mieć w niej zawarte a reszta zależy tylko od piszącego. A ponieważ praca mgr jest dość duża objętościowo mieści sie w niej i wizja promotora i piszącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
ja swoją pracę mgr napisałam sama i dzięki temu nikt mnie nie zagiał na obronie. Później napisałam pracę mojej kuzynce, bo sobie poradzic nie umiała, no i mimo ze praca była dobrze napisana, słowa promotora, to dziewczyna oblała na obronie, bo sama nie wiedział, co tam było napisane, moze ze 2 razy przeczytała całosć nie zagłębiając się, więc jak miała zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj fotke
robisz badania typu- hipoteza, zmienne probem badawczy czyli część metodologiczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unijny liberał
a co OJCE kazaly iśc w magistry do miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddfsdsa
Może to zalezy też od tego na jaki temat sie pisze prace. Ja pisalam pracę z fizyki bo jestem na fizyce na studiach i prawdę mowiac jakbym miala pisac sama pracę bez pomocy promotora to na pewno bym jakos dala rade ale co to bylaby za praca? Moj promotor bardzo mi pomogl, dal mi wszystkie potrzebne artykuly i ksiazki, tytuly rozdzialow pracy, a potem ja pisalam po kolei kazdy rozdzial, ktory jemu zanosilam, on mi sprawdzal i poprawial bledy, ktorych bylo dosc sporo. Nawet ktos kto studiuje jakis kierunek 5 lat nie jest tak dobrze obeznany w temacie jak profesor i zawsze moze poplenic jakis blad w pracy, ktory wylapie dopiero promotor. dlatego samodzielne pisanie pracy - jestem temu przeciwna. tak jak juz pisalam, nikt nie ma takiej wiedzy jak profesor zeby napisac samemu prace idealnie bez bledow. dlatego konsulatcje z promotorem sa wrecz niezbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×