Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamyślona rozterka

Wątpliwości...

Polecane posty

Gość Zamyślona rozterka

Moje pytanie wynika zapewne z wychowania i poglądu na temat seksu jaki został mi przekazany w domu. Tzn. seks nie był co prawda nigdy tematem tabu natomiast, często słuchałam na temat wyboru tego jedynego faceta z którym będę współżyć. Mam 24 lata, dziewica nie jestem od dawna, a ostatni nachodzą mnie wątpliwości jak jakąś nastolatkę :O Krótko mówiąc znam się z facetem już grubo ponad pół roku, intensywniejszy kontakt, w sensie częstszych spotkań, mamy od jakiś dwóch miesięcy. Widujemy się prawie codziennie, super nam się rozmawia itd, ale wszystko na stopie koleżeńskiej. Nie jesteśmy parą. Nie ukrywam, że chciałabym bardzo, żeby coś z tego wynikło. Bardzo mnie pociąga i chciałabym iść z nim do łóżka. W rozmowie wyszło że on też chce. Choć nie nalega i czeka na moją decyzję. Skutek tego niestety taki, że mnie nachodzą wątpliwości. Jakoś zaczynanie związku od seksu jest dla mnie czymś dziwny, z drugiej strony bym chciała. Tak na prawdę to sama nie wiem czego chcę... Może ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się już dobrze znacie i oboje chcecie seks uprawiać, to moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×