Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patiiiiiiii

Obrączki

Polecane posty

Gość patiiiiiiii

Chciała bym kupić obrączki sobie i facetowi. Co najlepiej wygrawerować na takiej obrączce? Same imiona czy jakiś krótki tekst? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdagvfgdzgs
my pobieramy sie w padzierniuku i grawerujemy MILOSC ZWYCIEZA WSZYSTKO I DATA SLUBU lub JUZ ZAWSZE NA ZAWSZE I DATA SLUBU lub UBI TU,IBI EGO-gdzie ty tam ja lub ja:TY JESTES WSZYSTKIM on:WSZYSTKO JEST TOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiii
My się nie pobieramy:-) Po prostu tak o chciałam bo wiem, że bardzo by mu się to podobało. Ja bym wolała z imieniem. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? fdagvfgdzgs a tak w ogóle to ile takie obrączki kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brummmmmmmmmm
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoich napewno coś wygraweruję. I napewno nie imiona. Moim zdaniem to troszkę banalne. Mi osobiście podoba się tekst : "Dwoje stało się jednym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy srebrne rok temu, na allegro, jego kosztowała bodajze 28zł, moja 34zł (moja ma 3 cyrkonie czy jakieś tam swiecace się :P ) oboje z grawerem (był w cenie obraczek, czcionka do wyboru) datą odkąd jestesmy razem :), moja kolezanka ze swoim chłopakiem maja swoje inicjały - ona jego, a on jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiii
A mi właśnie te wszystkie teksty wydają się trochę tandetne dlatego wolę imiona. Chyba, że wpadnę na jakiś oryginalny:-) hehe Może ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswierzammmmmmmm
a moze tekst z jakiejs waszej wspolnej piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×