Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płatek kwiatowy

Co po socjologii?

Polecane posty

Gość kariera po socjologii
Po socjologi pracowałam w sieci handlowej na kierowniczym stanowisku,a ze chciałam troche pomieszkac w domu to złozyłam wypowiedzenie majac nadzieje,ze szybko cos innego znajdę. Ha! mineło kilka m-cy a ja pluje sobie w brode,ze sie zwolniłam. Rynek pracy kompletna bryndza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog
ktoś mnie ostrzegał: "socjologia to kierunek po którym można prowadzić mądre rozmowy w inteligentnym towarzystwie i nic poza tym". skończyłem magisterkę z socjologii na UŁ z wyróżnieniem (5 lat miałem stypendium naukowe itp...), odbyłem super praktyki w SMGKRC (czyli czołówka badań rynkowych) i ostatecznie zostałem elektromonterem po kursie elektrycznym z urzędu pracy. rok szukania pracy po studiach dał mi kompletnie w kość. jako elektryk dostałem ofertę już w połowie kursu i nie narzekam. kierunek fajny ale tylko jako ciekawostka lub dla papierka - jeżeli liczysz potem na pracę to musisz mieć znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up! jestem na 1roku msg na wydziale ekonomicznym UG i w tym roku chce rozpoczac 2 kierunek. jako ze jestem 100% humanistka, myslalam wlasnie o socjologii(ew. politologii) w przyszlosci chcialabym pracowac w branzy marketing/pr/reklama. czy socjologia to dobry wybor? a moze polecacie cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człek po studiach
na żadne stydia humanistyczne nie warto iść dla pracy... bo rynek pracy rządzi się swoimi prawami... Liczą się uprawnienia i spec. umiejętnosci: kierowca z C i E. KIerowca koparki; elektromonter z uprawnieniami etc. Jak chcesz być bezrobotny to idź na socjologie lub psychologie - a najlepiej na pedagogikę - gwarant bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po socjologii
Odradzam tem kierunek. Zmarnowane lata na studia, które nie uczą niczego praktycznego (na zajęciać dominowała filozofia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhy786
md i inne fastfoody czekaja na was:) a tak na serio to tylko wyjazd zagranice was ratuje albo znajomosci dobre w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem socjologa
Rok temu byłam w takiej samej sytuacji i poprzez poszukiwanie odpowiedzi na forach chciałam wpaść na pomysł gdzie mogłabym pracować. Dziś pracuję w zawodzie i chcę podzielic się z Wami moimi doświadczeniami, mam nadzieję, że choć jednej osobie pomogę:) https://okiemsocjologa.wordpress.com/2016/07/18/czy-jedynym-zawodem-po-socjologii-jest-duzy-zawod/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×