Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marceliona

co zrobic z ciut za duzym butem,za bardzo go rozchodzilam i klapie

Polecane posty

mam problem bo lewa stope mam troszke dluzsza niz prawa.no i kupilam takie baleriny bez [palcow,rozchodzilam je i na tej wiekszej stopie jest ok,a tej mniejszej klapie :(nie wiem co zrobic,juz myslalam zeby zrobic takie paski z gumki w kolorze buta ale to bedzie raczej glupio wygladac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem kupuje takie naklejki z zamszu na tyl buta,przyklajam w to miejsce gdzie opiera sie pieta i wszystko gra:-) mam male stopy i czasem mam problem z rozmiarem 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remex
do wody włóz namocz i sie skurcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta woda to chyba dobry pomysl,bo wlasnie je ubralam i oba mi klapia :( kurcze szkoda butow ,juz mi siostra gada ze mam gumki wszyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inusiaaaaa
kup sobie wkladki zelowe sa w rossmanie z firmy kiwi za ok.12zl sa na podbicie i na piety, ja zawsze tak robie bo mam rozmaiar 36 i czesto mi tez buty klapia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup zapietki,jak trzeba bedzie to w 1 bucie naklej 2-ja tak zrobilam i nie klapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam te zelowe i wlozylam do butow i jest lepiej troszke ale jeszcze nie do konca :( jak to mozliwe ze jak kupowalam buty to byly ok,nawet troszku cisnely a teraz?moze spuchniete stopy mialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×