Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
almaxea

jak postąpić?

Polecane posty

właśnie wróciłam z ogniska. na pożegnanie dostałam małego buziaka w policzek i usłyszałam zwykłe \'pa\'. wszystko dlatego że gdy wracaliśmy do domu powiedziałam coś o dotykaniu mnie a on że dzisiaj zmacał kogoś bardziej niż mnie zapytałam kogo. A że znajoma przyniosła miesięcznego pieska to powiedział że jego. Tyle że w trakcie imprezy on siedział między mną a taką J. ona chciała pogłaskać tego psa a on palcami przejechał po jej dłoni i powiedział żeby tak nie robiła . . . stanęłam i czekałam aż wyjaśni mi kogo tak zmacał. a on: no chyba nie myślisz że J. (jakby wyjął mi to z ust.) wtedy to już w ogóle nie wiedziałam co jest. poszłam trochę przed niego i słyszałam jak zali się kumplowi że wcale nie dotykał innej kobiety. . . niby nie powinnam się na niego gniewać o takie coś. ale mam tego dość skoro on na siłę próbuje wzbudzić we mnie zazdrość. a ja nie staję się bardziej zazdrosna ale po prostu jest mi przykro. tak jakbym to ja mu nie starczała. co mu powiedzieć żeby więcej tak nie robił. i że jest mi przykro kiedy tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×