Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość asia123211
no wlasnie musze sobie nowe konto utworzyc,tylko ze nowego maila potrzebuje .lo boze za duzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej być nie może
uwielbiam twórców naszej-klasy !!!!!!!!!!!! już widzę że wchodzili na moje konto: - mój były - odeszłam od niego po 6 latach jakis czas temu - jedna laska która jest zazdrosna o mojego aktualnego narzeczonego i próbowała miedzy nami kiedyś zamieszać ale ją poblokował wszędzie i urwał kontakt a dodam że nie dodawałam przez ostatni miesiąc żadnych zdjęc ani nie zmieniałam danych co by mogło kogoś zachęcić do zaglądania z niecierpliwością czekam kogo jeszcze w "gościach " ujrzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
no faktycznie, 2 minuty, bardzo duzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
widzieliscie, ze nk usunela wszystkie konta howarda webba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyśka23
u mnnie jakies nieznajome dziewczyny sie pojawily w gościach, po cholere ktos wchodzi na profil jak kogos nie zna, ale i tak mam poblokawane galerie i inne funkcje dla obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy z kafe
strach dzis wchodzić na jakiekolwiek konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleśnik z truskawkami
ja po 8 rano ogladalam rodzine mojego chlopaka, a oni mnie przeciez kojarza z widzenia :D i sasaiadow jego tez.. :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i slusznie, a Webb na klepsydrze to juz bylo przegiecie normalnie... ludziom odbija zeby takie pseudo zdjecia zamieszczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
no to zrobil sie dosc wyrazny podzial na ogladajacych i ogladanych... ja bylam niestety ta ogladajaca :D a propos ogladania nieznajomych - szukalam dzis kolegi i przy okazji obejrzalam z piec profili kompletnie nieznajomych mi facetow :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiczka
niech kafe tez tak zrobi--> obok czarnego nicka w nawiasie wszystkie uzywane pomaranczowe nicki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
i do tego wszystkie przejrzane ostatnio watki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleśnik z truskawkami
a wlasnie zobaczylam ze ogladala moj profil siostra kobiety u ktorej zlozylam podanie o prace, ciekawe czego u mnie szukala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam nawjwczesniejsza wizyte
hshhahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------88
A ja juz chyba usune swoje konto bo sadze ze to juz jednak za wiele, podaje wszystkie swoje dane, pokazuje zdjecie to jeszcze teraz beda sprawdzac do kogo i kiedy zagladam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzięki Wam
odkryłam własnie, że jakaś nieznajoma kobieta sprawdzała mój profil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna sukienka
a to od dziś dopiero??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------88
A sluchajcie czy ktos z Was moze zrobic taki trik, wlaczyc te funkcje i widzi wtedy ze np. pani x odwiedzala profil, nastepnie ja wylaczyc i ponownie wlaczyc, czy dal bedzie ta pani x widoczna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam nawjwczesniejsza wizyte
przestancie sie tak zamartwiac!! wczesniej tez rozni ludzie wlazili na wasze profile tyle tylko ze o tym nie wiedzieliscie!! teraz jak sobie ukryja ta opcje to tez nie bedziecie wiedzieli wielkie mi halo a jak nie chcecie zeby ktos wasze foty ogladal, to blokujcie galerie, nie podawajcie numerow gg, tel, czy skype proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
tak widać nawet jak sie właczy i póxniej wyłaczy i znów właczy towciaż widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------88
No to luz, dzieki :) To juz na bank wiem ze to pokazuje wejscia od dzisiejszego ranka, bo jestem pewna ze wieczorem wczoraj kumpela weszla na moj profil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak opcja jest zaznaczona
to widac nas czy nie w koncu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na ten temat wypowiadalam w innym topicu, ale sie powtorze...wiec opcja zahaczania i odhaczania jest bez sensowna, poniewaz zanim dojdzie ze jest 'zahaczone' musi troche potrfac i wy wchodzac na czyjs profil i tak ebdziecie pokazni jako odwiedzajacy (sprawdzalam to, nawet po 20 minutach dzialalo...) pozniej odhaczycie zeby wiedziec kto byl u was i zahaczycie znou i znow za ktorko odczegacie...itd. po prostu mija sie to z celem ale najbardziej mnie rozsmiesyla smiley...bo udawala taka madra co to ona nie wymyslila...i powiedziala,ze ona nie odhaczy tylko kazdy inny i nikt jej nie bedzie widzial tylko ona jego...a gowno prwda, bo tam jak byk jest napsiana, ze jesli ktos sobie zahaczy to ty juz go madralo ni huhu u siebie nie zoabczysz takze powodzenia madralo!!tak sie przechwalalas, ze wystarczy tylko pomyslec...wiec zrob to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
mozna ja odchaczyć ale teraz to juz za pozno! Z tym ze jak odchaczysz to ty sama nie bd mogła widziec kto do ciebie zagladał ;) tak to działa poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley ale tak miedzy bogiem a prawdą - na nk czasem z takim opóznieniem rzeczy dzialaja ze twoja metoda moze byc ryzykowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,ze dzialaja z opoznieniem, specjalnie sprawdzalam na swoim i chlopaka profilu i bylo opoznienie ok. 20 minut!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec raz dziala z opoznieniem raz dziala dobrze,....ryzykuj smiley i wchodz na profile, na ktorych nie chcialabys byc zapisnaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję
myślę że n-k straci dużo na tym pomyśle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie mowie, ze to nie zadziala w ogole, tylko ze 9 razy zadziala natychmiast a ten 10 (najbardziej obciachowy) akurat nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×