Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość ale nerwymam

boże jestem załamana, ale bezczelne typy, nie wiedziałam że na profilu odznacza się osoba która odwiedziła profil.Wypiszę się z naszej-klasy. Obejrzałam profil terazniejszej dziewczyny mojego byłego oraz dwóch koleżanek, z którymi bardzo się nie lubię i teraz ja u nich figuruję że byłam i oglądałam. Boooożżżeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaki wstyd :-O Jestem załamana i płaczę :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham nasza klase
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
teraz nie wyjdę z domu ze wstydu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odznacz sobei ta funkcje..
i bedziesz miala spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
ale to można odhaczyć podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no glupieeeeeeeeee
w ustawieniach prywatności mozesz to zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
już odhaczyłam ale na tamte co wcześniej to figuruję i nie zniknę, sprawdzałam u swojej siostry - widnieję jak byk, że byłam u niej o 10 pomimo że odhaczyłam, że ma mnie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
płaczę teraz strasznie, jeszcze oglądałam syna swojej wychowawczyni ze szkoły ,też jestem u nigo jak byk - uśmiechnięta bożeeee jaki wstyd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiociiiiiii
hahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Kobietka
Jezu... jaki obciach???... ktoś kto wkleja zdjęcia... chce być oglądany... wielkie ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
wykasuj szybko konto jak nie zobaczyli to nie zobacza albo wykasuj foty i zmien imie i nazwisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana nowa funkcja
Kurwa a ja dzisiaj weszlam z 10 razy na profil bylego z 10 razy na profil bylej mojego obecnego z kilka razy na konto kolegi w ktorym sie kiedys kochalas:( i z 2 razy na konto faceta dziewczyny ktora jest zazdrosna o mnie:( i na jej konto tez zalamalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
nie przejmuj się, idę sprawdzić i powstawiać się do obcych osób nieraz oglądam profile znajomych znajomych znajomych, ot, tak sobie masa będzie takich adnotacji (idę zobaczyć jak to wygląda i np czy była żona mojego faceta i jego była dziewczyna mają mnie u siebie... i kto oglądał mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
a jak ktos wchodzi 10 razy na ten sam profil, to ta osoba widzi ile razy ktos wchodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamalka
autorko nieprzejmuj sie az tak, dziewczyna bylego tez pewnie nie raz ogladala twoje fotki,wszyscy to robia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
żałuję, że rano byłam na n-k co mnie podkusiło żeby na to goowno wchodzić lepiej by ło na zakupy pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
gdzie to widać, ze ktoś oglądał mój profil, bo ja dziś byłam na nk i nic takiego nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
sprawdzałam u swojej siory na profilu, jestem odnotowana o jakich godzinach ją oglądałam ożesz c.h.u.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana nowa funkcja
ale jak to sie sprawdza? ja tego nie widze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
tak smiley, zalozyc inne konto. Ta opcja dziala niestety wybiorczo, u niektorych tak, u niektorych nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka-od-krowy
mnie to wkurwia przede wszystkim to, ze jak oni wprowadzają jakies zmiany w prywatnosci, to na dzien dobry, zanim sie człowiek zorientuje, że cos nowego jest - juz ma tę opcję włączoną tak samo bylo , jak nagle wprowadzili ukrywanie szkół, gadu gadu i innych - pozmieniali i tym, co w starej wersji mieli pozakrywane - nagle poujawniali kurwa mozna przecież wszystkim ustawić na dzień dobry , że sie zachowuje prywatnosć, a jak ktos chce, to sobie odhaczy i bedzie widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×