Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość nozeszku
hahaa ale zabawa dodałam zdjęcie i czekam, na ciekawskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojkvdnbpfhj
Nasz aklasa jest pojebana jebnięta i kurewska dziwka cholernego chuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdenoniemoge
ozeszku - ale to normalne,ze znajomi obejrzą dodaną fotę?? chociaż z drugiej strony - ja mam w znajomych laske, ktora mnie nie lubi,kiedys była super kumpela, potem isę jej odwidziało. ale mnie zaprosiła. uznałam, niech jej będzie. jak dodaję zdjecie męża, syna, jestem pewna ze ogląda, ale nigdy nie komentuje. raz skomentowałą i to negatywnie zdjecie mojego meża z synem, stara franca (nieszczęsliwa w związku , jej chłop to kumpel mojego męża tam nawiasem mówiąc więc dużo wiem) :P teraz tez pewnei pogapi się na naszą rodzinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach.......
A ja dzisiaj ogladalam z 15 razy konto mego instruktora jazdy i jeszcze wiecej razy jego zone..... ale porazka:P A potem widzialam ze on wszedl na moje konto:( A do tego weszlam z 5 razy na konto ex mego faceta...... ktorej nie znam , tylko znam ja ze zdjecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna pomoc
JA O SAMO- MASAKRAAAAAA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ...ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ...ze
kazdy siedzi cichutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujciee
a mnie non stoper ogladają chłopaki moich koleżanek :/ nie spodziewałam sie tego, czyzby nie wszyscy są powiadomieni o tej opcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jaka zenada ! ja wlasnie tez namietnie ogladalam profile byłej mojego faceta...ale wstyd:/ na szczescie dzis nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ...ze
powinni informowac o takich zmianach wiadomoscia....ludzie powinni sie zbuntowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale mam ubaw, wlasnie zobaczylam, ze nowa opcja na nk i widze jakie osoby sa mna bardzo zainteresowane :P haha Jedna nie raczyla mi nawet na wiadomosc odpisac jak mnie zaprosila do anzjomych a teraz o 7 rano sie zrywa i dawaj ogladac moje konto :D Buahaha to mi humor poprawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
o kurwa a jak ktoś skasował teraz konto jak ja to co i tak się wyświetli ze to ja patrzyłam czy ze 'konto usunięte' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
ponawiam pytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
oo jupi ale kto miał zobaczyc to już zobaczyl. ale ja na szczescie nie podalam tam imienia i nazwiska tylko takie glupie 'pseudo' mimo wszystko czuje sie dziwnie choc wiem ze oni nie wiedza ze to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacofonia1z
Ja sobie zalozylam wirtualne konto i sobie dalej lookam wszytskich. Dziewczyne mojego ex, ex dziewczyne mojego chlopaka moich kolegow, a co jednego lebka bede wchodzic co jakis czas zeby sie podniecil ze ktos sie nim interesuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logicznie patrzac bedzie ze "usuniete", bo przeciez juz nie istniejesz Ale dzis kont naznika :D !! hehe Smiley 🖐️ Niezly zonk co ? Dobrze, ze nie laze po jakichs dziwnych obcych kontach - jeden powod do obciachu mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaod
Ja DZIś do nich napisalam,od któej to działa i natychmiast dostałam odpowiedź że od dziś od 6.30,ale z tego co czytam ktoś tam miał już wizyte o 6.29,to nie wiem o co chodzi???????ale jestem wściekła na to jak nie wiem co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli działa
od dzisiaj? Swietnie, zabawe sobie zrobili na calego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
kurwa ale obciach siara ja się chyba... świnie podłe!! na nie których profilach byłam 300x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
bo ja ciekawe jestem a teraz żałuję oglądałam całe moje miasteczko normalnie wszystkich no : sąsiadów, znajomych matki, chłopaka który mi się podoba jego rodzinę, nauczycieli, zwykłych parobków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
np* i najgorsze jest to ze konto usunęłam jakieś 20-15 min temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli działa
mogli chociaz uprzedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×