Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość dla wszystkich którzy usunęli
co do tego co pozostaje po usuniętym koncie: to właśnie napis konto usunięte i... liczba znajomych - po tym też chyba można czasami kogoś rozpoznać - jak komuś specjalnie zależy no i po tym że nagle ktoś zniknął a w odwiedzinach stoi jak byk "konto usunięte" żeby to kuźwa tak całkieim znikało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywanik
Potwór z Loch Ness - dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze
hahahah, ja juz z tego pękam ze smiechu!!!tez jestem od dziś zdemaskowana w oczach pewnego pana:D, boże, njagorsze jesli pomy sli, że jestem żałosna, ale w sumie niby czemu, nie piszę do niego, tylko sobie weszłam na jego konto Z CIEKAWOŚCI kurna kurna kurna., pierwsza mysl-skasowac konto. ale szkoda mi, mam sporo znajomych, zdjec, bez sensu. nie kasuje, oto ja kolejna ZDEMASKOWANA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich którzy usunęli
pisze że konto usunięte ale chyba zostaje liczba znajomych - mam nadzieję że nikt tego nie pamięta ps. nie wiecie czy moi znajomi dostają jakieś info że usunęłam konto? czy tylko liczba znajomych się zmniejsza ale nie wiadomo kto odszedł jak się nie sprawdzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel1
ja również kolejna zdemaskowana, a udawałam taką niedostępną- haha babska ciekawość to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze
nie dostaja takiej info, tylko się zmniejsza liczba znajomych:D, ale co Ty się martwisz, że wchodziłas na konto swojego znajomego??????dziwne...ja wchodziłam na konto kogo nie mam w znajomych, a znam....z przychodni:Dto dopiero jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich którzy usunęli
KUŻWA dosyć mam już wymyślania nicków na te debilne fałszywe konta na nk chyba się pochlastam stracić konto bo się wlazło nei tam gdzie trrzeba przed przeczytaniem tej głupiej informacji a o całej sprawie dowiedziałam się z cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się chce kogoś odwiedzić to wyłączać tą opcje a potem ją włączyć i dalej będzie się widziec kto nas odwiedził tego dnia(no chyba że trafi na moment kiedy my będziemy "grzeszyli",ale coś za coś).Ja myślicie tak zadziała i wtedy nie zostawimy śladu po sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich którzy usunęli
kocia miętka - tak to powinno działać tylko że na nk zdarzają się opóznienia w aktywacji i dezaktywacji opcji - było wyżej i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie
mogę zobaczyć kto wchodził na mój profil?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie
W edytuj profil czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostaje założenia jakiegoś innego konta.Zaraz to zrobię bo już paru podglądaczy mi się złapało.Sprawdze dokładnie kto to ale incognito :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×