Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość 30 osób
zdaje się, że można zobaczyć tylko 30 ostatnich osób, które odwiedzały nasze konto na n-k - mi się dodała 31 osoba i pierwsza już znikła - nie mam przejścia na stronę 2 spisu czy coś takiego ;) więc wpisy o szpiegowaniu nie są nieśmiertelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknijcie sie w leb
zyjecie zyciem innych? bawi was szpiegowanie sledzenie kto z kim, gdzie i po co? bazarowe babska puste samotne psztety, ktorych nikt nie chce stad duzo czasu na lazenie po NK wstydzicie z wlasnego profilu? bo to obciach co?!? pewnie, ze obciach!!! taki typ ciekawskich bab wscibskich plotkar ktorych nikt nie lubi i przed ktorymi trzeba sie ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteśmy wścibskie tylko ciekawskie,a to różnica.Nie plotkuje o profilach innych tylko je oglądam.Jak ktoś się wystawia na naszej klasie musi się liczyć z tym że każdy może go zobaczyć,jak nie chce niech zdjęcia do szuflady schowa.A że nei chcę żeby ktoś zobaczył że na niego patrze-mam swoje powody co do niektórych i nie chciałabym żeby wiedzieli że na nich patrze. Wchodziłam na profil swojego ginekologa bo byłam ciekwa jaką ma żone ,dzieci....poto chyba wkleja ich zdjęcia żeby je inni oglądali ale głupio by mi było przy następnej wizycie jakby wiedział że na jego profil weszłam,bo jeszcze by sobie pomyślał że mi się podoba albo coś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknijcie sie w leb
to czego sie wstydzisz? skoro TYLKO ogladasz same piszecie,ze po to jest NK skad wiec taki poploch nagle?? wstyd, wscibskie babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jslfdslkfj
a jak widziec wszystkie odwiedziajace osoby? bo ja widze tylko ostatnie 3 a bylo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a ja chciałam sobie popatrzeć na ''kogoś'' fajnego hehe, taką 1 os. Z nudów oglądałam całe moje miasto, znajomych mamy, sąsiadów, rodzinę tego kogoś i teraz mi głupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mieszkam w Polsce i nie widuję starych znajomych na ulicy,a czasem jestem ciekawa czy ktoś się zmienił ,czy założył rodzinę,jak mu się powiodło,czy poszedł dalej na wymarzone studia,jestem ciekawa bo nie mieszkam w swoim mieście i nie widuję ich.A czasami nie chciałabym żeby ktoś wiedział że go oglądałam.Były chłopak,dawna kolezanka z którą się pokłóciłam,mama byłego......Jestem ciekekawa czy ludzie się zmienili,postarzali bo nie zauważe ich w autobusie czy w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocia-- skoro Ty to założyłaś, to jesteś tak jakby adminem :) Więc proponuję,żebyś tylko Ty cokolwiek zmieniała w profilu. Bo inaczej zrobi się bałagan. Co Wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczkowaaaa
a ja od dzisiaj nikogo nie podglądam ale sama lukam kto mnie odwiedzil :D I jestem happy poniewaz zajrzał dziś do mnie facet, którego mam ostatnio na oku :D Mam go w znajomych, bo sie znamy na cześć, a tu prosze odwiedzil mnie dzisiaj o 8.40 :) Pewnie nie wiedzial ,ze ta opcja jeszcze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paooolaaa.
aaaa a ja przez ta funkcje sie niezle wkopalam dzisiaj!! qrwa niech to szlag haha teraz smiac mi sie chce ale mam przejebane najpierw wlazlam na profil chlopaka ktory mysli ze sie w nim podkochuje-teraz bedzie tego pewien, a to nie prawda potem weszlam na profil dziewczyny mojego brata nienawidzimy sie, tez zajebiscie:/ a potem na profil szefa mojej mamy co ma kolo 60 bo ma strasznie smieszne zdjecie...qrwa jak go spotkam to chyba padne...nawet nie jest w moich znajomych przeciez.. qwraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak, wylaczy sie ta funkcja jesli sie zaznaczy to w profilu? bo tam pisze \'osoby których akcja bezpośrednio dotyczy będą powiadomione mimo wszystko\' ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolyna---ja tego jeszcze nie sprawdzam. Za to sprawdzam kontakt z zarządzającymi NK. No i ciekawe,ciekawe - kontakt WYŁĄCZNIE mailowy. Nawet Allegro podaje jakieś tam numery telefonów. A tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×