Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Kurczę --> nie przejmuj się, lekarze mają tyle pacjentek, że są przyzwyczajeni. Chyba że się w nim zakochałaś i go śledzisz ogólnie, wiesz, wystajesz pod oknem, fryzujesz w wiadomym miejscu przed wizytą ;) Potwór --> biorąc pod uwagę siłę rażenia, to rzeczywiście :) Słuchajcie, żeby ukryć swoje odwiedziny to trzeba usunąć, że tak powiem jak typowa blondynka - tzw. ptaszka z kratki, prawda? Bo N-K jakąś dwuznaczną polszczyzną posługuje się w swoich funkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znikam :) chciałam pobuszować, ale tempo działa n-k mnie rozbroiło. no nic, pobawię się jutro w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku czy ja otrzymałam prawidłowe hasło i login? Bo wyskakuje mi błąd logowania. Na pewno nie są to przeciążone serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze a ja wlazłam na profil
nie, nie stoję pod jego oknem, bo nawet nie wiem gdzie mieszka, poza tym mam husbanda, ale co on sobie pomyśli? Młody lekarz. Nawet zastanawiam się czy nie napisać krótkiego wyjaśnienia. Kurczę, ale wtopa. A ta n-k chodzi dzisiaj jak stara k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko przez nas :classic_cool: zablokowaliśmy naszą-klasę ;) chciałam jednego z moich \"znajomych\" (w cudzysłowie piszę, bo to taki \"kolekcjoner\") zaprosić, ale widocznie już ktoś mu wcześniej wysłał zaproszenie i sie mu nie spodobaliśmy, bo dostałam komunikat, ze jesteśmy zablokowani przez niego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja na tej naszej klasie,teraz nieco to przykróci niektóre zabawy innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllla
a ja mojego byłego oglądałam i jego zonę:/ a z moim byłym jesteśmy w stanie wooooooooooojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkopana na maxa
Ale się wkopałam, jak i wielu z was, palę się ze wstydu jak sobie przypomnę gdzie właziłam na nk.... Jezu, nadzieja w tym, że oni nie widzieli.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak wtopilam.ogladalam kogos profil ktorego nie mialam w znajomych a niewiedzialam ze jest ta nowa opcja,i ta osoba wyslala mi zaproszenie a nie za bardzo chcialam miec ja w albumie.No coz musialam zaakceptowac no bo troche glupio mi bylo odrzucic.wkoncu to ktos z rodziny.bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a zauważyliście
z jaka częstotliwością teraz pojawiają się nowo dodane zdjęcia przez znajomych?:D wcześniej tego nie było, a teraz co rusz nowe zdjęcia:D normalnie śmiać mi się chce, bo ludziska ewidentnie dodają zdjęcia po to by obczaić kto wchodzi na ich profil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonyaa
o co chodzi z tym mailem ? dlaczego podajecie swoje maile bo nie kumam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladalam profil mojego dermatologa, jego zony, dzieci, mojego ginekologa i jego rodziny, bylych mojego chlopaka, chlopakow, ktorzy kiedys mi sie podobali, dziewczyn, z ktorymi jestem poklocona, chlopakow tych dziewczyn:D Dzieki Bogu robilam to dzien i kilka dni przed uaktywnieniem tej funkcji:D Pewnie w piatek tez bym to robila, ale szczesliwy traf chcial,ze musialam wyjechac i caly piatek i sobote nie bylo mnie przy kompie:D A w niedziele od znajomych dowiedzialam sie o tej funkcji i nie wchodzilam na zakazane konta:P Chyba los mnie kocha:P Bardzo prosze o podanie mi loginu i hasla na wasze kafeteryjne konto:D Ja tez chce sobie posmigac bezkarnie:P mminutka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam wyzej oczywiscie mialo byc, ze ogladalam byle dziewczyny mojego chlopaka, a nie bylych:p Bo zabrzmialo to jakby mial wczesniej chlopakow:P heh;p Zeby dostac login i haslo trzeba byc czarnym nickiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam hasło i login na naszą klasę do mojego byłego, wchodzę sobie często no i dziś zapomniałam ze jest ta opcja i patrze u niego w skrzynce odbiorczej 1 wiadomość , dostał zaproszenie od jakiejś laski......no oczywiście nic nie przyjmowałam tylko obok weszłam w imie i nazwisko i sprawdzilam kto to no i plama.....zaproszenie nie przyjete ale na profil tej osoby weszlam z jego konta...laska pomysli że wszedl i nie przyjął ( za pare dni pewnie to zrobi) niezła wtopa :( ale chyba żadne z nich sie nie zczai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dizewczyny. No ładny nam się profil na nk zrobił i ilu znajomych.Fajnie.Ja nei zaglądam często bo mam gości,moi rodzice przyjechali do mnie,więc rozumiecie że nie mam czasu na kompa.Nadrobie to gdy będzie więcej wolnego czasu tylko dla siebie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio az tak zle...... ?:D kurde ale dzis rano sie wkurwilam na to ...na własna glupote no ale przeciez nie zczai tym bardziej ze on za granicą jest:)nie ma kontaktu z tą typką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlo mi caly post !! Vaniliowa wymiatasz hahah Ale zastanawiam sie po co wlazicie na konta ,emaile innych ludzie ? Troche wstyd ,prawda ? Mysle ,ze taka forma kontroli partnera do niczego nie prowadzi. Mialam sytuacje na \"nk\" ,- kolega z podstawowki napisal do mnie ,wymienilismy grzecznosciowe informacje. Jego zona wlazla na jego konto ,wyzwala wszystkie dziewczyny ,ktore mial w znajomych i usunela mu zupelnie konto. I co z tego pytam ? Skoro on pisze do mnie ( do innych pewnie tez ) z adresu emailowego o ktorym ona w ogole nie wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsiech :) No i mam dom pełen gości,więc się nie odzywałam. Teraz dopiero chwila oddechu. Wiem,że na 100% zaczęly się wakacje,bo KAŻDY z rodzinki,kto jedzie na Pomorze, czuje się wręcz w obowiązku mnie odwiedzić . NIE CIERPIĘ WAKACJI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie jeli kto tu jest mam pytanie : jesli wchodze, odhaczam tę opcje, ogladam sobie na luzie i potem wlaczam zeby byla jak ostatnio ( na koncie byłego ) to nie widać mnie tzn jego u innych ???? po co wchodze do niego na konto ?? bo po zerwaniu wiele rzeczy sie dowiedziałam, jak to podrywa laski ktorych rzekomo nie znosił, a wiele komentarzy u innych nie widzialabym a tak od razu wchodze w ostatnio dodane fotki i od razu mam wszystko jak na dłoni.....:D jego komenty u innych :) ale dzis to dałam do pieca konkretnie..... :D teraz lipa bo za kazdym razem bede musiala to zmieniać no ale czytając topic od początku niezle sie uśmiałam dziewczyny , niezle jeteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
był mojego faceta sobie go odwiedziła i ja się pytam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
odwiedziła na n-k - wirtualnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×