Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Vaniliowa--czytałam,co napisałaś :) Rzeczywiście - dziewczyny mają rację - pobiłaś innych na głowę :) :) :) Ale pamiętaj - opcja odhaczania działa czasami dopiero po jakimś czasie - niekoniecznie od razu. Więc istnieje wielkie prawdopodobieństwo,że nie "załapie" i będziesz widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólny profil ale po co?? rozumiem ze chcecie widziec kto was podgladal ale same nie chcecie byc ujawnione tak????jesli tak to i ja zaraz podam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAniliowa--- no i co ja z Tobą mam :P Mnie nie pozdrowisz ?? Bo ja przepału nie dałam :) Bo nie miałam i nadal nie mam konta na NK. Poza tym naszym wspólnym :) P.S. Mail poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za maila zaraz wejde na to cudowne konto a za to uniwersalne pozdrowienie sory , no taka juz ze mnie przypałowiczka że nie pomyslałam a tak szczerze nie czytałam całego topiku .Swoją drogą dziś wchodziłam na inny temat też ryłam ze śmiechu - ten z naszą klasą i topik "Jakie obleśne rzeczy robia wasi faceci " rozbawiły mnie do łez :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ?? Chyba żartujesz :) Wiesz ile osób siedzi na tym profilu ?? Nie wiesz :) Powiem uczciwie,że ja też nie wiem :) Ale każdy ma prawo zaprosić kogo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - sporo tych znajomych,zważywszy że dzisiaj konto istniało 4 dzień :) Ale każdy zaprasza swoich - więc nie ma problemu :) P.S. No i też jest taka niepisana zasada,że ta z nas,która aktualnie siedzi na prodfilu - akcepytuje jak leci wszystkie zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak zaakceptowalam jakies 2 ....i potem pomyslalam sobie co ja zrobilam nie moje no ale skoro tak to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessik ,wywies kartke na drzwiach \"zamkniete na czas wakacji\" - dla Twoich gosci hahah Vaniliowa ,- a daj sobie spokoj z tym bylym ,w koncu to BYLY to jakie ma znaczenie z kim pisal i po co . Zapomnij i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za maila:) Wlasnie buszuje po kafeteryjnym koncie:D A mam pytanie, czy my mamy odhaczona ta funkcje? Nie bedzie nas widac, jak wejdziemy na czyjes konto?? Ta osoba tego nie zobaczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik no w sumie to nie jest taki były na amen....chce wrócić niby twierdzi ze nie umie beze mnie a ja wchodze na konto żeby zobaczyc czy nie podrywa innych dziewczyn, no i widze ze mi mowi a tej dawnej kolezanki z pracy to nie cierpie taka beznadziejna i co....wchodze widze ze pisal do niej wiadomosc "co tam slychac, tesknisz, za mną?" ja jednak sobie bede dalej wchodziła na to jego konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was od jakiegoś czasu i aż mnie korci by w ten sposób podejrzeć sobie gościa, który mnie wystawił do wiatru i przy okazji trochę hmm namieszać mu w głowie :) a niech zachodzi w łeb kim ja jestem i skąd go znam :) dacie mi też namiary na to konto? mój mail: nicewoman@tlen.pl Dzięki dziewczyny :) Pozdrówka dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda to wielkie konto i jego zbiorowe odwiedzanie całej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istokrotka--mail poooszedł :) I to jest ostatni mail dzisiaj przeze mnie wysyłany. Idę spać, bo już padam, a jutro znów szykuje się ciężki dzień. Spokojnej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessik ja mam to samo , u mnie zawsze swieci slonce wiemc mysla ze ja robie za hotel !! Tez nie lubie gosci . Vaniliowa ,nie chce sie wtracac ale juz mam pare latek na karku i powiem Ci ze jesli nie masz zaufania a nie masz bo sprawdzasz go to pomysl gdzie to zajdzie ? Nigdzie ! Lato jest , poderwij kogos nowego i juz. Zycie jest za krotkie zeby je tracic na sledzenie i \"trzymanie reki na pulsie\". Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) zaraz zobaczę sobie to o czym do tej pory od paru dni mogłam pomarzyć :D hihi Kochane jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranocka Lochnessik -spij ladnie i snij o ........... nie wiem o czym ........o przystojniakach ,dobrych ciastkach .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musiałam się wrócić. Coralik--nie do końca się z Tobą zgadzam. Zaufanie zaufaniem,ale czasami trzeba wiedzieć, co się dzieje. Też mam już trochę lat na karku i wiem,że lepiej być uprzedzonym zawczasu o pewnych sprawach. Ale to moje zdanie - a każdu ma prawo mieć swoje :) P.S. Ideę "hotelu" rozumiem aż za dobrze :( Dziś wymownym gestem pokazałam gościom lodówkę. Chyba wiedzą, do czego służy :P A teraz już idę - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×