Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość dlshrnii
dziewczyny można wiec zastanawiam sie co robić, lepiej jakbyscie poprosily aby usunieto wpisy z mailami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
smilay - słońce można np Justynka_87 to http://nasza-klasa.pl/profile/2952392 ale jak napisze tu to wszyscy beda mogli sprawdzic wszystkich pozostalych wiec mysle ze lepiej poprosic o wykasowanie wszytsch wpisów z mailami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
oczywiście z mailami które wczesniej byly wykozystane przy profilu n-k, bo jesli zalozylas szybko lipny adres email to nie masz sie czym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
to była Justynka_87 z 41 strony sorry Justynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
cholera no faktycznie... hmmmm ale jak to dziala jestem ciekawa..... a napisz to na wspolnym koncie moze tzn napisz wiadomosc od siebie na to wspolne konto jak masz u siebie i wtedy kazdy bedzie mogl tam przeczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
podajcie ten login wspólny z n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
no co ty na maila ci mozemy wyslac masz jakiegos bezpiecznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
to wam napisze, a tu lepiej ten który wie ze podal mail taki jka ma i n-k to niech prosi o wykasowanie wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
albvo napisz do mnie na pseudoefedryna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
hmmm ja oczywiscie mma lipne konto ale tez go nie chce podawać bo wszyscy beda wiedziec ze to lipne jest :D wiec nie wiem co możemy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
napisz mi maila na to konto podane wyzej i ja ci wysle login i haslo na wspolne konto heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
no ale jak napisze do ciebie to ty bedziesz znac moje lipne konto a ja nie wiem kim ty jesteś ;P hehehhe wiec pozostaje jedno na którejś stronie kro podała link do swojego lipnego konta na n-k i ja przed chwilą dodałam do znajomych wiec ona wie gdzie jestem na n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
ale ja chcialam tylko login aby was dodac do znajomych zreszta moge tu napisac jak znalesc przez email, w koncu kazdy sam to moze zrobic a szkodfa czasu bo lepiej usówac wpisy z mailami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
nic z tego nie rozumiem... ech no jak nie chcesz to nie ja nie wykorzystam Twojego maila do niczego tylko do wyslania ci loginu i hasla, ale jak sie obawiasz to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
mogę podac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
no loginu tez tu nie podamy bo nikt ma nie wiedziec ze to my!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
dziweczyny na stronie głuwnej w profilu na n-k jest na zielono takie okienko "wyslij znajomemu emaila z zaproszeniem do portalu" jesli tam wpiszecie mail (np podany przez nie któtych tu na forum) to automatycznie przekieruje was na strone tej osoby, wiec wiadomo kto jest kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
oczywiście tylko jezeli ta osoba podałe ten mail przy zalozeniu konta. inna rzecz to to ze jesli wpiszecie ten mail i sie okaże ze dany mail nie jest na n-k to automatycznie zostanie wyslane zaproszenie do tej osoby (na jego adres email) ale jesli wchodzicie przez lipny profil na n-k to przeciez zaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
dziewczyny znalazłam wyjście. te które podaly tu adres email taki sam jaki podaly przy zalozeniu konta na n-k (oczywiscie jeśli go nie skasowały) to musza w profilu w edycji konta zmienic adres email wtedy mysle, że nie mozna bedzie zznalesc po adresie email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
hehehheheh ale jaja hehehhehe wiem smiley mozna sprawdzac hehehehhehheheh po adresach heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie Właśnie sobie poczytałam. Wychodzi na to,że nieznajomość czegokolwiek, nie tylko prawa,szkodzi !! Nie miałam zielonego pojęcia,że przez adres mailowy można na NK kogoś znaleźć !! Szlag !! Bo chyba jestem tutaj jedyną osobą,która nigdy nie miała konta na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty ja sobie grzecznie w biurze pracyje i ludzmi kieruje ale ta funkcja na n-k z goścmi tez mnie wkurzyla i dzieki wam nie wlazlam znowu na n-k lazic po ludzich i sobie wstydu nie narobiłam bo czytam was od poczatku wy mnie ostrzeglyscie wiec i ja was ostrzegłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwór - da się, wejdz na profil, na edycje profilu i tam masz zmiana adresu email jak zmienisz to mysle ze nie da sie znalesc po starym adresie email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
et, ja na szczęscie podałam mail inny niż mam na n-k warto mieć trochę maili w zapasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×