Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Hej 🖐️ no i na czym stanelo, kasujecie te wpisy???bo faktycznie teraz to niezla sieka wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Teraz muszę iść -czas obiadowy się zaczął,niestety. Wpadnę tu może wieczorem - spróbujcie znaleźć wspólnie jakieś wyjście z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie trzeba kasaować, mozna zmienić w profilu na n-k adres email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeee
dlshrnii - od kiedy jest taka możliwość, żeby wysyłać zaproszenia do nk z tamtego portalu?? a tym samym...no właśnie sprawdzać ludzi przez maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanieeeeee - jesli sie nie myle to od początku ta funkcja była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dziewczyny ja poprosilam o skasowanie mojego wpisu z mailem.....wlasnie ktos obcy podejrzany wyslal mi zaproszenie takze ja kasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sprawdziłam - faktycznie - na mojego gazetowego maila jest przekierowanie na fałszywe konto :D któe zresztą załozyłam jak weszla ta opcja, kto był na profilu, zeby zobaczyc jak to działa a siebie nie ujawniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehheh :) Vaniliowa nie przejmuj sie może to też z fałszywego konta zaproszenie :) ale ja też radzilabym wam usunąc wpisy z mailami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeee
a czy zaproszenie przez stronę będzie widoczne tylko w skrzynce mailowej czy też gdzies będzie to odznaczone na profilu nk osoby ''zapraszanej'' - która już ma konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa to sie robi pomalu jakas paranoja......teraz kazdy bedzie mial po dwa profile na klasie , a zaproszenie oczywiscie od sztucznego profilu :) chce go zablokowac ale powiedzcie mi jak, kiedys byla taka ikonka czerwona blokuj a teraz gdzie ona jest ( nie mam go w znajomych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaja
a powiedzcie ,jesli macie takie informacje,ile ostatnich wiztyt jest pokazywane, czy ostatnich no nie wiem 10 gosci na profilu, czy od konkretnej daty,jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie blokuje kogos ???? ja bede blokowala teraz wszystkich podejrzanych kto zajzry na moj profil :P żeby nikt sie nie ukrywał :) wg mnie tylko ostatnie wejscie danego uzytkownika jest zapisane, godzina, a nie pare razy np ze ty wchodzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 ostatnich osób, które odwiedziły profil widać a co do opcji na n-k - to nie działa chyba jak się zaznaczy, ze obcy nie mogą widzieć głównego zdjęcia - bo mimo, ze mam to odhaczone, to czy z tego wspólnego wejdę, czy z tego mojego "alter ego" to i tak widze swoje zdjęcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliowa>>> jak wejdziesz w czyjś profil to na tym niebieskim polu, gdzie są informacje o danym delikwencie, w prawym, gónym rogu masz taką małą ikonkę "zablokuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz na n-k
mozna ustawić opis albo status niewidoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliowa ale jak ktoś ma ustawione zeby go nie bylo widac to i tak nie bedziesz wiedziala ze ten ktos cie odwiedzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_klapa
kurcze, dziewczyny zrobcie cos z tymi wpisanymi tutaj mailami, bo mi kumpela powiedziala, ze juz widziala kilka osob z kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley>>> ale jest w ustawieniach, w "co widzą wszysyc" opcja"moje aktualne zdjęcie", czyli z tego wynika, że można to odhaczyć i nie powinni obcy tego widzieć. ale z tego, widzę to nie działa galerię swoja drogą można udostępnić lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smilay - wysłałm ci :) no rzeczywiscie wszyscy latali ale ja nie chce zeby widzieli kogo oglądam heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_klapa
zdjęcie główne widza wszyscy:( zablokować można jedynie reszte galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, zdjęcie główne wszyscy widzą caly czas im mowie i po to ostrzegałam ZMIENIAJCIE MAILE W PROFILACH NA N-K JESLI TE SAME TU PODAŁYŚCIE ja tez już widziałam trochę osób z tego topika :) tylko ze ja nieszkodliwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakiś konto usunięte do znajomuch chcialo dodac o 13.22 heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_klapa
ja sobie z ciekawości też obejrzałam, i tez jestem nieszkodliwa :) Tak więc, może lepiej wykasować ten topic? A wy załóżcie sobie nowy? Co będzie jeśli ktoś przeczyta wpis i powie osobie, ze na kafe mówiła ona, że np ma hasło do konta kogoś tam? Czy ogląda zone kogos tam? Swiat jest za mały dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co wchodzicie prosicie o haslo a same wchodzicie na czyjesc profile , a ja bym nie byla za kasowaniem tego tematu niech kazda zmieni maila i juz albo napisze osobiscie z prosba o skasowanie jezeli nie ma innego maila , dlaczego niby mamy kasowac, jak mozna sie troche posmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×