Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

dokladnie vaniliowa-najgorzejk jest jak ktos sciemnial ile to mial szkol pokonczonych a na nk pracodawca wejdzie np. a tam jedna szkola ukonczona .hhee najlepiej to chyba zablokowac jak cos ktos ma do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeetam, siejecie panikę ;) ja już myślałam, ze jakiś zbiorowy ban czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee!! wlamie sie jeszcze raz na czyjes konto ale w nocy i zobacze czy ma mnie ktos w gosciach.oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smilay - dzięki, i dodałam was do znajomych ehehheheheh, ale też bedę kozystac dziewczynki a i ja tez sprawdzam jak ktos sie o prace stara albo kontrahentów hehehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
Dziweczyny pomóżcie proszę. założyłam lipne konto ale jak szukam z mojego oficjalnego to nie znajduje go!!! Wiecie może co jest grane bo mnie szlag trafia! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
nie nie mam tej funkcji zaznaczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem za co :D ale chtw co komu do głowy by strzeliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwór - mozesz wstawić opis jak na gadu czy skype tak zeby inni widzieli, oraz czy masz byc widoczna czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) zamieszanie straszne....co rusz jakies nowe odkrycia, doszlo juz do tego ze boje sie wejsc ze swojego prawdziwego konta gdziekolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak to :) hehe przeciez na zbiorowym jestesmy ale nie wiesz ktore to my , my mowimy o naszych prawdziwcyh kontach , ide na moje konto prawdze co ty knocisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.......sluchaj nie dodajemy sie do konta zbiorowego, przynamniej ja nie chce, moge do waszych indywidualnie ale nie do zbiorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę trochę ogarnąć kuchnię,bo zaraz po obiedzie to mi się z nerwów nie chciało. Zastanawiam się - czym nas jeszcze NK zaskoczy. Negatywnie,oczywiście. Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlshrnii - jak to: przez mail znajdujesz, kto Cię odwiedził? A w ogóle to nie rozumiem tych linków, które podajecie. Kliknęłam w jeden i weszłam na profil, rozumiem, że jednej z Was. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×