Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

no tak ale po co mam sie dodawac do znajomych naszego konta skoro i tak nie wiem ktore to wy ( bo co sekunde dodaje sie uzytkownik) poza tym jak ktos zobaczy ze mam w znajomych tego .....no wiecie to od razu zaczai ze ta niby osoba..... ma ze mna cos wspolnego i ze to ja wchodze ja sie nie dodaję bo tez w powiadomieniach bedzie ciagle wyskakiwalo cos i w ten sposob nic nie zobacze w powiadomieniach co u moich znajomych , jak tam sobie chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewoje, pliiss, opiszcie mi to bardziej szczegółowo, bo nic nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez do zbiorowego się nie dodaję, bo po co ktoś ma mnie w jakiś tam sposób łaczyć z tym ;) a tak btw. to pozwiedzałam sobie profil mojego teraz już byłego chłopaka, on wszedł lukkąć kto go oglądał i któraś z was musiała mu wysłac zaproszenie, bo gadaliśmy na gg o róznych dziwnych profilach i on mi w pewnym momencie pisze "a propos dziwnych profili, takie coś mnie zaprosiło" - i wrzuca linka do naszego profilu a ja głupia mu piszę "ale ja ciebie nie zapraszałam!!!" :P no, ale zamataczyłam, zrzuciłam na to, ze za plecami mi się ciągle ktoś kreci i nie zrozumiałam co do mnie napisał :P więc nie łączy mnie z tym profilem, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któras z nas a skad my mamy niby widziec ktory to twój były :)marusia to musial byc czysty przypadek ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej ze zborowego nie zapraszamy tylko ewentualnie odpowiadamy na zaproszenia :) tak myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie chodzi o to, ze były :D tylko o mały włos bym sie wygadała durna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdykam czy ktos mi wytlumaczy dlaczego nie moge zmienic adresu email na naszej klasie ??????napisane jest ze zmiana adresu jest niemozliwa bo iteniej juz konto skojarzone z tym adresem....to niemozliwe mam taki adres, ktos mialby taki sam czy po prostu znowu jakas wtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_klapa
vaniliowa, moze chodzi o to, ze Twoje konto jest z niego założone i nie da sie go zmienic? :( Popsortu napisz tutaj do moderatorki, zeby usunela wpisy i tyle. CHyba ze usuniesz konto i zalozysz nowe, na zupelnie nowy adres:/ tylko ze tu troche zamieszania bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliowa spokojnie - jestes pewna ze wpisujesz dobre konto email? moze ktos na ten adres załozyl bo sie pomylil, ale nie mogl aktywowac bo nie mógł wejsc na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_klapa
ta cala nasza klasa przyprawi nas o siwe wlosy dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja napisalam juz dawno do cenzor zeby skasowala moj wpis....i cisza..... no fakt zalozylam z tego konta mail swoj profil .....masakra ja juz nie wiem co do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliowa, a nie zakładałas kiedyś jakiegoś lewego konta na ten email? bo nawet jak skasowałas konto, to mail jest już w bazie i n-k będzie mówić, że na ten mail konto już istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaniliowa spokojnie, prez konto email które podałaś nie mozna cie znaleśc wiec juz chyba zmieniłaś email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he no wlasnie juz wszystko ok :) wiec nie wiem co mi wyskoczyło na czerwono.....juz zmienione wiec luzik :) ide na zakupy , moze potem tu wpadne , narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłam już kilka stron wstecz ale nic mi nie przyszło.Czy ktoś może mi przysłać login i hasło na ten profil. Chciałabym się dołączyc.adres: blanche101@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,nie mam czasu czytac do tylu ( w tej chwili ) ale Wy sie boicie ze ktos nas zdemaskuje po emailu ? Tworcy \"nk\"??? Nie ma nigdzie napisane ze nie mozna sie na jedno konto logowac z innych komputerow . Moze to konto posiada jedna osoba ,ktora tak szybko podrozuje hahahahha A inny uzytkownik nie widzi emaila wiec o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam322
a ja weszlem na roksa.pl taki portal ogloszeniowy.i tam laski podaja swoj mail wiec kopiowalem i sprawdzalem przez na nk. i wyswietla sie ze adres jest nie prawidlowy.a to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co rozumiem chodzi o to okienko na stronie głównej gdzie pisze - powiadom znajomego o n-k czy coś takiego. Jeżeli ktoś np. zna Twojego maila i wpisze w okienko a Ty masz profil na n-k to automatycznie wyskakuje Twoja strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ,to juz rozumiem o co Wam chodzi. A ja tu podalam inny e m ail niz na"nk" to niech mnie demaskuja. A po drugie myslicie ze wszyscy uzytkownicy "nk" nas czytaja ???:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niektórzy podali na tym forum te same maile z których są zalogowani na n-k i potem można było sobie ich obejrzeć ale potem większość pozmieniała adresy w ust. na n-k. Moim zdaniem najlepiej zablokować galerię ,komentarze i takie tam dla obcych i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... huh. Mnie to nie przeszkadza jak mnie ktoś nawiedza na nk :). nawet mi miło ztego powodu jak jakieś nieznajome się pokazują huh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche przesadzacie laski :):) No wlasnie ,trzeba poblokowac co sie da w ustawieniach i koniec. A nazwisko to sobie kazdy moze zobaczyc i niech oglada na zdrowie . Nawet jako glowne zdjecie mozna wstawic zamiast swojego pyska cos innego i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaj aja ja
no ja mam cale tlumy w tym momencie hahahha weszlam wczesniej na jakis link z nk heheh ze swojego prawdziwego konta i mam opcje odkryta wchodzenia/odwiedzania no i mnie namierzyli hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×