Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Marzena W-wa Cześć mam kilka pytań 1. Jeśli zaznaczyłam sobie, że nie chcę być widoczna (kogo podglądam ) to jak szybko to zaczyna działać? 2. Można jakoś sprawdzic kto ma opcję podglądania załączoną a kto wyłączoną? Z góry dzięki za odpowiedzi dziewczyny TA OPCJA DZIAŁA NATYCHMIASTOWO, WYSTARCZY, ŻE PO ZAZNACZENIU TEJ OPCJI PRZEJDZIESZ DO STRONY GŁÓWNEJ TO STWIERDZISZ, ŻE NIE WIDZISZ \"GOŚCI\". JEŚLI CHODZI O DRUGI PUNKT, TO TEGO SPRAWDZIC SIĘ NIE DA NIESTETY. POZA TYM JESLI ZAZNACZYSZ TĘ OPCJĘ, TO RÓWNIEŻ TY NIE ZOBACZYSZ W TYM CZASIE KTO PRZEGLĄDAŁ TWÓJ PROFIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena W-wa
Wielkie dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee
bo chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co oni dodali
?? ?? Co to za kretyńska nowa funkcja - kto ile komentarzy i w jakim profilu dał ?? Wiecie - od kiedy ta funkcja jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to raczej wolałabym poprzednie powiadomienia albo wcale. Kogo to obchodzi?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japomysłowa
Jesli usuniesz swój profil z n-k to one zobaczą tylko, że ktoś był, ale nie będa wiedziały kto, bo będzie pisało tylko profil usunięty!!!! Pospiesz się!!! Może zdążysz zanim to zobaczą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japomysłowa
Jesli usuniesz swój profil z n-k to one zobaczą tylko, że ktoś był, ale nie będa wiedziały kto, bo będzie pisało tylko profil usunięty!!!! Pospiesz się!!! Może zdążysz zanim to zobaczą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mam zaznaczona opcje
ze inni nie widza ze do nich zagladalam i sama nie wiem kto zagladal do mnie to ta funkcja rzeczywiscie dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka16
prosze o pomoc co ja mam zrobic ktos wlamal mi sie na nk i zmienil haslo przy okazji zmienil mi na email a najgorsze jest to ze podszywa sie za mnie i pisze do chlopakow pewne rzeczy pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bami
ale gdzie mozna zobaczyć ze ktoś był na moim profilu, jak wiecie to odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopek
na stronie głównej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bami
w gościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×