Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liliana22

TOREBKA DO SUKIENKI - PROSZE O RADE

Polecane posty

mam pytanie mam czerwona krotka sukienke, do niej delikatnie rozowe buty z kamyczkami i chcialam taka mala torebke do reki. Jak myslicie czy zlota bedzie pasowac? dodam ze bede miala zlote dodatki (bransoletka, kolczyki)? A czarna? niby czarny pasuje do wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że najlepsza byłaby różowa torebka, czarny będzie taki za bardzo przytłaczający, do tego jakoś nie pasuje. albo najlepiej weź złote buty i złotą torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona sukienka i rozowe buty? jakos mnie niebardzo sie widzi taki zestaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie dziwne połączenie, ale może ciekawie wygląda. ja do czerwonej długiej sukni miałam np srebrne dodatki, buty, torebkę, biżuterię, makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa delikatnie rozowe i maja kamyczki fajne i uwierzcie mi ze sie to nie gryzie ani nawet nie rzuca w oczy ze mam rozowe buty, tym bardziej ze kamyki odwracaja od tego uwage:) i wbrew pozorom fajnie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie jaki jest problem? bylam w tylu sklepach i nigdzie nie bylo kopertowek w kolorze rozu... zlote, srebrne, czarne, czerwone itd. ale nie rozowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluska tylko ze ja juz w ten weekend mam wesele wiec nawet nie zdaze zamowic :( ale chyba pojde w lotej torebeczce do dodatkow, poza tym kto tam sie bedzie tak przygladal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, poza tym co się będziesz przejmować komentarzami innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×