Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lionka

jaka powinnam być...

Polecane posty

Gość lionka

Jestem otwartą osobą i szczerą - staram się być życzliwa, mój problem polega na tym, że jak tylko poznaję jakiegoś chłopaka mimo, że zachowuję się normalnie - to Jemu wydaje się, że coś do Niego czuję - po czym sam angażuje się w zanajomość, przez coś takiego "skłóciłam" dwóch najlepszych kumpli - a przecież nie zachowywałam się w żaden szczególny sposób ani wobec jednego ani wobec drugiego - ech, a ponoć faceci wolą zołzy :/ A ja... jak ktoś mi powiedział jestem "nazbyt miła" - to jaka mam być by nie mieć z tym problemów? Mój chłopak czasem szału dostaje - i prosze nie posądzajcie mnie o skrajny egoizm - nie jestem wcale wysoką pięknością (mam w domu niejedno lustro i wiem jak wyglądam) - bo wciąz ktoś się obok mnie kręci - czasem to aż jest uciążliwe! Pomocy, bo ja mam dosyć i mój chłopak czasem także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionka
nikt nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionka
jak mam się niby zachowywać by faceci nie mysleli, że ich podrywam - bo tego nie robię - zresztą nie robię niczego co by o tym świadczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionka
no jestem sobą - i kończy sie tak jak na wiankach w tamtym tygodniu - siedzimy ze znajomymi... podchodzi jakiś znajomy znajomej - dosiada się, a że ja siedziałam najbliżej Jego więc zaczęliśmy rozmawiać - staram się być sympatyczna (nie mam w zwyczaju naskakiwać na innych) - jest miło - mój chłopak wychodzi z naszego miejsca po coś do picia a tamten siada za mną i usiłuje się do mnie przytulać - daję Mu do zrozumienia, że nie interesuje mnie bliższa zażyłość - a ten swoje - dopóki nie wrócił mój chłopak... i tak jest ciągle - wystarczy, że okażę komuś maleńką nutkę zainteresowania - a ten ktoś się do mnie klei... to na prawdę męczące - jestem sobą... ufam sobie - ale nie wiem jak długo zniesie to mój chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionka
ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mow glosno , przepraszam ale jestem zajeta , najlepiej przy chlopaku , nie wiem co takiego robisz no ... trudno to ocenic .. moze jestes tak ladna ze przyciagasz facetow jak magnes :D ... nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×