Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katherine

Zazdroszczę Wam seksu.

Polecane posty

Katherine :) Ja też zazdroszczę, chociaż młodsza troszkę jestem...Czuję, że nic się nie zmieni :( Brak kogoś, kto mógłby to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, opowiem troszkę ;). Spotykałam się z takim gościem ok. 0,5 roku. Przystojny, wykształcony, jednak tylko go lubiłam. Jemu zalezalo, prosił o szansę, więc dałam ją . Miałam dosyć bycia grzeczną i "idealną" dziewczynką, ktora czeka z wiankiem na wielką milosc. On mial 28 lat, wiecie jak to facet ;), zaczął mnie namawiać, osmielać, przekonywac, ze marnuje czas itp. Całowalismy się, pieszczoty byly coraz smielsze, byl alkohol. Czułam się taka wolna, "poza schematem", okłamywałam rodziców, gdy jechałam na noc do niego. To było dla mnie tak nowe, zupelnie inne zycie, nigdy tak nie postępowalam wczesniej. Ustalilismy, ze nikt nie bedzie się w to angazował emocjonalnie (czulam, ze go nie pokocham). To juz szczyt. "Święta dziewica" chciala sexu bez zobowiązan, strasznie mnie to kręciło, to byl taki bunt wobec calego mojego "nienagannego" życia, postawy "bez skazy" itp. Jedank zawsze przed "kulminacyjnym moementem" nie moglam się przelamac. "To" zbyt głęboko we mnie tkwi, czuję, ze warto zaczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli miałas już okazję w realu i nei skorzystałaś bo nei było uczucia, to szczerze wątpię byś znalazła to czego szukasz - tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otiv, nigdy nie wiesz, gdzie znajdziesz :) A poza tym, nie pisałam, ze szukam tutaj, chcialam się głównie wyzalić, nie mam z kim o tym porozmawiać, w realu jestem bardziej skryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaa dobre
Katie, zmykam, a Ty się trzymaj. :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupuupppupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×