Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan ossoliński

copulatus maximus to odwieczny kobiecy mit

Polecane posty

Gość jan ossoliński

one marzą o niekończącym się orgazmie wywołanym ogromnym i wieczyście sztywnym fallusie pełnym spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillyen
a moze o czulosci?pieszczocie?uwadze? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość california dream
marzyc kazdy moze..zabronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillyen
i namiętnym,gorącym pocałunku ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mają rację
Pomocy!!! proszee 22:47 nie ma sensu.potrzebuje pomocy Ostatnio zakonczylam 5letni zwiazek bo zaczelo nam sie nie ukladac, on wyzywal mnie i traktowal jak byle co. Po kilku dniach spotkalam jego kolege z pracy, ktory oswiecil mniejakim oszusta i zdrajca on byl, przez 5 lat mnie zdradzal oszukiwal. Ja slepa nic nie widzialam.. Kolega razem ze swoja kobieta nie mowili nic, my sie dobrze znalismy i wiedzieli ze jak mi powiedza to nie uwierze bo bylam wpatrzona jak w obrazek w niego. Nikomu przez 5 latnie wierzylam, cokolwiek uslyszalam, ufalam mu i myslalam ze ludzie chca nas sklocic.. Najgorsze w tym przypadku jest to ze ja go nadal kocham i zarazem nie nawidze.... On sie wszystkiego wyparl, co najgorsze zwalil wine na mnie ze to ja go oszukiwalam caly czas.. Jestem glupia...dzisiaj do niego dzwonilam on odebral, pomarudzil cos pod nosem i sie rozlaczyl, potem zadzwonilam i odrzucil a teraz wylaczyl telefon. Ja po porostu nie wiem co ja robie, wiem ze zle ale to jst silniejsze ode mnie.. Potrzebuje wstrząsu jakiegos... co robic? 22:49 Enda W jakim celu dzwonisz do niego? 22:53 nie ma sensu.potrzebuje pomocy nie wiem w jakim celu...ale co myslicie o tej calej sytuacji, co zrobic? olac to? w jaki sposob 22:55 zajmij się czymś pożytecznym praca, kurs językowy, sprzątanie? 22:58 ENDA napisz jasniej.. po co do niego dzwonisz? chcesz go odzyskać? olać faceta czy jego zachowanie? napisz o co ci chodzi? ty chcesz jeszcze z nim być? 23:01 nie ma sensu.potrzebuje pomocy dzwonie do niego bo meczy mnie to wszystko dziwnie... Dzwonie chce chwile pogadac... nie wybacze mu tego jak mnie oszukiwal..nigdy! nie wiem czy potrafilabym wrocic do niego, bo on traktowal mnie strasznie... Enda co bys zrobila na moim miejscu? 23:04 niestety tak to już jest Bo miłość to najgorsza rzecz jaka może nas spotkać... Ktoś traktuje nas jak smieci a my kochamy jak idiotki i oszukujemy same siebie... Też nie potrafię przestać sie odzywać mimo, że wiem, że to zwykły ch*j i nie zasługuje na mnie... Powinnaś go po prostu olać i pokazać jemu, a przede wszystkim sobie, że nie jest Ci do niczego potrzebny, tylko że jeśli kochasz to to będzie bardzo trudne... 23:09 Dziewczyno zwariowałaś chyba Powiedz mi - czy odpowiada ci rola szmaty? Jeśli będziesz z tym facetem będziesz tylko zwykłą szmatą. On ci to wmówi. Na bank uwierzysz w to. Wiesz jakie będą konsekwencje? Zaniedbasz się, zbrzydniesz i zestarzejesz w zastraszającym tempie (tak działa stres). Będziesz obleśną staruchą z wbitym do głowy poczuciem, że jesteś nikim. Nie osiągniesz nic. Obudź się!!!! Chcesz żeby nadal cię szmacił i olewał? A jak zarazi cię hiv'em? Naprawdę na nic więcej nie zasługujesz??? OBUDŹ SIĘ!!! Ty nie kochasz jego, tylko tą swoją miłość do niego. 23:11 niestety tak to już jest Dziewczyno zwariowałas chyba => masz stu procentową rację. W moim przypadku tak się stało. On bez żadnych oporów mówi mi, że będzie mnie niszczył dopóki tylko mu na to pozwolę, a ja nadal wolę umrzeć niż go stracić po raz kolejny... Wcale nie jest łatwo być silną 23:14 Dziewczyno zwariowałaś chyba Znajdźcie siłę i uwolnijcie sięod takich palantów. Taki związek wzbudza tylko żałość. Jesteście żałosne. Obudźcie się i zmądrzejcie. Znam dziewczynę, która tkwiła w związku 5 lat, gdzie facet pił, zdradzał ją, olewał itp. Znalazła siłę by odejść. To było 2 lata temu. Zarzekała się, że nigdy się z nikim nie zwiąże ... w lipcu wychodzi za mąż za wspaniałego faceta, który nosi ją na rękach, a na tamtego śmiecia nawet splunąć nie chce. 23:16 niestety tak to już jest Ja już raz odeszłam, myślałam, że się uwolniłam od niego, od tego uczucia, uciekałam cały czas, a teraz po 3 latach nagle wszystko wróciło i znów czuję się jak wtedy... Totalna załamka... 23:17 ENDA byłam na twoim miejscu 4 miesiace temu... mial inne baby, a ja bylam narzeczoną...oklamywal mnie i moja rodzinę. to co on wyprawial nie miesci sie w glowie, ale ja nie dzwonilam do niego, kochalam go bardzo mocno, bardziej niż męża(jestem po rozwodzie) ale nie dzwonilam do niego Wiedzialam, ze są we mnie emocje i postanowilam nie wykonywać zadnego ruchu dopuki nie ochlonę i nie zaczne normalnie myślec. po kilku miesiącach doszlam do siebie i bylam dumna, ze nie wydzwanialam do niego. on w tym czasie doszedl do wniosku ze bardzo mnie kocha i chce wrocic. Spotkalismy sie przypadkiem i powiedzialam, mu ze o wszystkim wiem, przytoczylam dowody, widac ze bylo mu nie wsmak, ale ja wtedy zamknęlam swoj bardzo bolesny rozdzial. nie dzwon do niego, nie pisz, nie odbieraj tel, nic. odczekaj tydzien ochlon i pomyśl wtedy o napisaniu emaila, dlugiego szczegolowego, ale nie pisz jak kochalas i tesknisz, tylko napisz co myslisz o jego zachowaniu, to byc moze pomoze ci w zlapaniu rownowagi. tyle moge ci pomoc z wlasnego doswiadczenia. 23:18 Dziewczyno zwariowałaś chyba Dodam jeszcze, że jak teraz do niego wydzwaniasz, to on wie, że ma ciebie w garści. Myślisz, że wzbudzasz w nim jakieś inne uczucia niż pogardę? On tobą gardzi, nawet mu się nie chce z tobą gadać, a wiesz dlaczego? Bo z workiem na spermę się nie dyskutuje, Sorry, że tak ostro, ale chcę Ci uświadomić, że sama na własne życzenie pie**olisz sobie życie. Jak to jest? On sra na ciebie, a ty taplasz się w gównie i prosisz o jeszcze. Zobaczysz skończysz jako szmata (bo on ci tak to będzie wmawiał, że inaczej o sobie nie pomyślisz jak ZERO) i może na dodatekj z hiv, bo nie wiesz gdzie i z kim cię zdradzi. 23:23 niestety tak to już jest Łatwo powiedzieć... 23:28 nie ma sensu.potrzebuje pomocy tak jest masz calkowita racje, wiecie ja potrzebuje zimny kubel wody na twarz zeby sie ocknac... Rok temu zostawilam go na kilka miesiecy. poznalam kogos innego, cudownego...Ale wrocilam spowrotem do tego ch*ja...Zaluje bardzo.. Lecz teraz jest to nie wazne musze wziasc sie w garsc i olac pajaca. Owszem jest mi ciezko i to bardzo 23:28 Srajek Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. Pie**ole was wszystkie wy pie**olone puste blachary za złotowke ZABIC WSZYSTKIE K**WY NA KAFE :_D LOL SUCZ. 23:29 niestety tak to już jest : 23:38 ENDA srajek jak najszybciej udaj sie do dobrego psychiatry!!!!!!!! 00:00 luiza_____28kks nie dzwon do niego wiecej bo popełniasz straszny błąd, masz szacunek do siebie???? ,maszasz? nie rób tego wiecej.zostaw psa w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksox
koiety chcą murzyna lub małpę goryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca od siedmiu boleści
się znalazł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca od siedmiu boleści
to było do tego od małp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkorados
one kochają się w bykach i ogierach, małpy to raczej z braku laku biorą do tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×