Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aqtymariusz1985

Mariusz rocynik1985 to leszcz

Polecane posty

Gość aqtymariusz1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymariusz1985
to sobie pacy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz rocznik 1985j/w
Zajrzę potem, bo teraz wychodzę na spacer z żelazkiem do parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz rocznik 1985j/w
Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac sie z tej perspektywy obserwacji otoczenia i myslac ze nikt tego nie zauwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz rocznik 1985j/w
Tak mnie zatkałeś, że chyba sie nie wysram do Nowego Roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×