Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tulipanowa

problem z kreacją

Polecane posty

Gość Tulipanowa

Mam duży problem z dobraniem dla siebie odpowiedniej sukienki. Chodzi oczywiście o wyjście na wesele - temat w letnich miesiącach dość pospolity ;) Mam 39 lat i nie mam niestety figury modelki, ale nie jest też tragicznie. Lubię sukienki za kolano i w pastelowych barwach, czuję się w nich najlepiej. Znalazłam jedną, która mi się podoba: http://www.allegro.pl/item389821418_romantyczna_letnia_sukienka.html Czy mogłybyście pomóc mi z dobraniem do niej odpowiednich dodatków? Chodzi o to w jakich kolorach do takiej sukienki powinny być buty i torebka i jakie fasony będą najlepiej z nią wyglądać. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanowa
ponawiam pytanie i prośbę o pomoc. Jeśli macie jakieś pomysły i rady to proszę napiszcie, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, że najlepsze byłoby dodatki w kolorze srebra lub złota czyli delikatne, lekkie buty, oraz mała torebka w tym samy kolorze. Jeśli to nie przypadłoby do gustu to dodatki w białym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba postawiła na białe dodatki ;) białe, letnie sandałki na obcasie i biała, mała torebeczka. ewentualnie srebrne dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa mi skisła
Biel, czerń, srebro, fiolety- to w dodatkach. Proponuje sznury pereł- wracają do łask, buty na koturnie(dużo wygodniejsze niż szpilki- a przeciez trzeba sie wybawić),jakiś szal na ręce i malutką torebeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×