Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietylesama

28-letnia panna dzieckiem - czy ktokolwiek ją zechce?

Polecane posty

Gość nietylesama

No włąsnie czy ktokolwiek jest zainteresowany jeszcze (podobno dość atrakcyjną) panną z dzieckiem? jaka jest szansa na związek, a nie krótkotrwałą przygodę? czy są jeszcze faceci, którzy kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie miałabyś szans
bo nie chciałbym kobiety z dzieckiem...nie robiłbym na cudze dziecko i nie wychowywałbym cudzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez względu co
Ci napiszą-nigdy nie wątp w to,że jest gdzieś wspaniały facet ,który szczerze pokocha Ciebie i Twoje dziecko. Serdeczni Ci tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietylesama
dzięki, jestem na etapie rozstania z tatusiem dziecka, ale on mi ciągle wmawia, że nie ułożę sobie życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez względu co
Zatrzaśnij drzwi swojego wnętrza na jego złośliwe słowa.Nawet ich nie analizuj.NIGDY nie daj nikomu wmówić sobie jakichkolwiek negatywnych scenariuszy!To Twoje życie i masz prawo być szczęśliwa.Zasługujesz na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak straszą :) nie martw się dziecko to Twoja podpora i siła i znajdzie sie niejeden facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietylesama
pięknie dziekuję, tego potrzebowała moja dusza...prawde powiedziawszy nie jestem zainteresowana związkami, za duzo kosztują mnie w sensie uczuć...ale dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietylesama i inne samotne mamy - nie łamcie się i nie wierzcie w to nikt nie zechce Was i Waszych dzieci. Moja mama mając mnie i brata już odchowanych i 37 lat na karku poznała faceta 10 lat młodszego od siebie!!! Pobrali się, mam przyrodniego brata. Mojego ojczyma wspominam bardzo ciepło i miło. Niestety zmarł rok temu :( Ale nigdy nie czułam się źle przez niego traktowana, wręcz przeciwnie, zawsze mnie i mojego rodzonego brata, traktował jak swoje dzieci. Obecnie jestem w podobnej sytuacji, niestety moje małżeństwo się rozpadło, mam dwoje dzieci. Dokoła mnie \"życzliwe\" głosy, że trudno mi będzie kogoś znaleźć. Wcale nie twierdzę, że każdy facet czeka z otwartymi ramionami by przygarnąć kobietę z dzieckiem/dziećmi, ale ja wiem że jest to możliwe, bo ja jestem \"dzieckiem\" takiego mężczyzny. Dla Ciebie Janusz 🌻 Dla wszystkich samotnych mam 😍🌻 więcej wiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez względu co
Związek z mężczyzną może być piękny,wspierający i dający szczęście.Może,po prostu,nie spotkałaś jeszcze takiego człowieka.Najważniejsze to zachować spokój wewnętrzny i wiarę,że wszystko potoczy się wspaniale w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka została sama z dzieckiem.Była sama 3 lata. W tym czasie po prostu zajęła się sobą (skończyła studia podyplomowe) i dzieckiem. Na mężczyzn była otwarta, ale ostrożna. Teraz ma 31 lat i niebawem wychodzi za mąż za rewelacyjnego faceta :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaR...
zechce:-), znajomy właśnie jest z taką panną, ona ma 29lat, synka 8lat, i jest po rozwodzie...planują razem życie...on 38lat, przystojny, ustawiony, po nieudanym związku...myślałam że będzie rozpaczał a tu, proszę zakochał się chyba:-), a panna b.przeciętna...zatem wszystko możliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile nie bedziesz szukac na sile sponsora lub nowego tatusia dla swego potomka i od poczatku terroryzować go swoim dzieckiem, to nie powinnas miec problemu z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaaa
Na pewno zechce. Ja mam 25 lat i niespełna dwuletnią córeczkę. Z jej ojcem rozstałam się prawie rok temu. Teraz jestem w cudownym związku ze wspaniałym chłopakiem, który pokochał zarówno mnie jak i moją córeczkę. Uwielbia się z nią bawić, chodzi z nami na spacery i mówi, że jesteśmy jego największymi szczęściami :) I jest ode mnie młodszy o parę lat a mimo to bardzo dojrzały i odpowiedzialny. Więc nie martw się i nie szukaj na siłę. Ja nie szukałam, okazało się, że mam blisko siebie przyjaciela, który mimo tego że mam dziecko mnie (a w zasadzie nas) pokochał. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietylesama
mam nadzieję, że rzeczywiście nasze dzieci odnajda jeszcze szansę na prawdziwy dom...bo tu nie chodzi tak naprawdę o nas tylko o Maluszki :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam nadzieję, że rzeczywiście nasze dzieci odnajda jeszcze szansę na prawdziwy dom...bo tu nie chodzi tak naprawdę o nas tylko o Maluszki" wlasnie panie z takim podejsciem nie maja najmniejszych szans na znalezienie sensownego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem 28 letnim , kawalerem po rozwodzie od Pana Boga z dwojgiem dzieci i jakoś sobie życie ułożyłem po ciężkich bojach i trudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne rację ma. Dziewczyny z dziećmi, szukajcie PARTNERA dla Was, nie ojca dla waszych dzieci!! Wasze dzieci ojców mają. Czasem tylko w teorii, ale mają. Wymaganie od innego mężczyzny żeby był ich ojcem jest nieuczciwe :-o On chce być z WAMI, dzieci to wartość dodana i z czasem MOŻE, choć NIE MUSI, wyniknąć z tego więź jak między ojcem i dzieckiem. Jeśli szukacie faceta, który zastąpi nieobecnego ojca dziecku, to okłamujecie siebie i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No sorry ale co to za tekst
"mam nadzieję, że rzeczywiście nasze dzieci odnajda jeszcze szansę na prawdziwy dom...bo tu nie chodzi tak naprawdę o nas tylko o Maluszki"?:O chyba pierwszy raz sie zgadzam z Komiczne! to szukasz faceta z ktorym chcesz spedzic życie czy może wyłącznie "tatusia" dla dziecka? co za idiotyczne podejscie!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×