Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Poszukuję dobrych pomysłów na przystrojenie sali

Polecane posty

Dziewczyny, pomóżcie! Szukałam na necie, ale nic mi się nie podoba, może Wy możecie polecic jakąś dobra stronę, z której mozna by było odgapić :P jakiś fajny, nowoczesny i nie kiczowaty wystrój sali? Czas mi się za to zabrac a kompletnie nie mam pomysłów a wiem, że Wy jesteście pawdziwą kopalnią wiedzy... :D Pomóżcie, będe wdzięczna (może komuś jeszcze sie tkai topik przyda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzo 30
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Ogromnie stresowała nas masa spraw do załatwienia. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Zdecydowaliśmy temat wystroju zlecić fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Wszystko wyglądało pięknie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Jeżeli szukasz miejsca w którym znajdziesz akcesoria do  tworzenia  rzeczy w  technikach  - decoupage, dekoracyjne malowanie i stylizacja mebli, filcowanie na mokro i sucho, scrapbooking, ręcznie robiona biżuteria, ozdabianie szablonam i tym podobne to polecam stronę  sklepu  DecoKreacje ze Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Jeśli chodzi o wystrój sali to bardzo polecam oddanie tego w ręce fachowców ;)
Oni najlepiej wiedzą co do czego dobrać by nasze wesele było jak najpiękniejsze.
Jeśli chodzi o wypożyczenie dekoracji ślubnych, weselnych, świeczników, obrusów itd.To serdecznie polecam lovedecor.pl korzystałam z ich usług i się nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×