Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja pelinska

facet w wieku 28 lat powinien miec juz swoje mieszkanie

Polecane posty

Gość 10 kafli
Z drogiej strony jak ktoś lubi podróżować lub ma mobilną pracę to mieszkania nie kupi i będzie żył tak jak na filmie z U.S.A. :] dziś New York jutro Dallas . Fakt faktem własne mieszkanie dobra sprawa choć kosztowna :/ . Z drugiej strony takie zastaw się a postaw się to też głupie wydawać 1000zł na wynajem kawalerki przy zarobkach 1600-1800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anarchos
Powiem kilka słów. Jestem szczerze oburzony takim zachowaniem pań. Jak w ogóle możecie oceniać człowieka po tym co posiada. Liczy się charakter, nie pieniądze, nie wygląd , charakter! Co Ci z kasy jak będzie miał Cie daleko? Co Ci przyjdzie z mieszkania jak Twój "zaradny chłopak" będzie tak zaradny że na kilka frontów będzie jechał? Proszę dziewczyny zastanówcie się kiedykolwiek o czym wy mówicie, ja rozumie że macie inny pogląd na rzeczywistość, ale obudźcie się to jest POLSKA . Nie każdy tu zarabia po 10k plz, a szczerze to mało kto zarabia ponad 3k netto. Pozdrawiam zacne grono mężczyzn, którzy twardo stąpają po ziemi, ale niestety jeszcze brak kasy na własne, kiedyś się dorobimy;d. Jeszcze jedno, nie ma sensu obrażać kobiet , mają po prostu inną wizję;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec alfa 100%
Gratulacje ... oburzyłeś się po 3 latach ! teraz to im dałeś napewno do myślenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandzia345
a najlepiej zeby tez był wykształcony po studiach ;) hi,hi facet konczy studia ma srednio 24 lata i w 4 lata ma zarobic na mieszkanie??? chyb nie w naszym kraju drogie panie a moze usmierci jakas staruszke a wczesniej zaszantazuje ja by mu lokum przepisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska widać księżniczka
ja nic rodzić nie będę niech facet się zaharowuje na śmierć Teraz wiadomo dlaczego mężczyźni żyją krócej niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 28 lat i mieszkam z
rodzicami. rodzice nie pracują a emeryturę mają słabą utrzymuje cały dom i całą naszą trójkę praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wiem dlaczego faceci
się nie wiążą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
a ja mieszkam sam z mamą w 3 pokojowym mieszkaniu w Warszawie. Zapewne zaraz okaze sie ze jestem nieudacznikiem,bo jak to, powinienem mieszkac sam.Zarabiam jakies 3 tys do reki i woze sie starym fiatem punto albo rowerem.Wlasciwie moglbym zamieszkac sam ale glupio tak wracac do pustych scian.Jak poznam godną kobietę to oczywiscie razem mozemy cos wynajac/wziasc kredyt.Ale jak czytam wypociny tej materialistki to zaczynam wierzyc ze niepotrzebna mi utrzymanka w domu.Rodziny tez predko nie planuje zakladac.Aha i niemam wyzszego wyksztalcenia a to tez skresla mnie w oczach niektorych kobiet,ale moze to dobrze,niech biora sobie tych magistrow z kasy w biedronce z pensyjka 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po medycynie, 3 lata po studiach , biore dodatkowe dyzury, pracuje w szpitalu wojskowym ( gdzie lepiej placa) a i tak nie stac mnie na wlasne mieszkanie. Jeżeli mnie nie stac to nie wiem jak inni mieliby dac rade. Na rzesach tanczyc i zarabiac? Autorka to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie uważam , że jeżeli facet jest zaradny,( chodzi o predyspozycj***ardziej niż sama kasa ) to wystarczy . Mieszkanie można kupić po ślubie lub skolowac bo z takim kimś można coś wymyśleć . Ogólnie mi się podoba siła i determinacja. Mój narzeczony sam wynajmowal a ponieważ nie było w jego mieście pracy , dojezdzal na roweerze 30 km . Niestety połączeń autobusowych też nie było . Podoba mi się takie podejście dążenie do samodzielności za wszelką cenę . Myślę ze facet nie musi być bogaty, wystarczy jak będzie pomysłowy , samodzielny z kimś takim można budować przyszłość , ponieważ już zna życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiesznie to czytać. Dobrze że moja żona tak nie myślała. W wieku 28 lat nie miałem mieszkania , nic, teraz w wieku 32 zarabiam ponad 10 tys i co? jestem z żoną 10 lat , dopiero teraz zarabiam sporo, dziwne podejście niektórych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa
Dnia 29.06.2008 o 14:59, Gość cxvc napisał:

ja uwazam ze ona ma racje - a ty co, jeszcze z rodzicami mieszasz? zalosna jestes, najwyzszy czas sie wyprowadzic. I calosc sprowadzasz do sesku? Fajne masz myslenie kurewko, ale takie jak ty, to sie do hotelu zawozi i rznie cala noc, po czym mowi papa.

Podejrzewam, ze taka kobieta (wiedzaca czego chce od życia, ambitna i niezależna) nawet by Cie kijem nie tknela. Rznac cala noc to sfrustrowani nieudacznicy mogą swoją rękę 😂 nie wiem o co sie oburzacie- tak jak wy nie chcecie brzydkiej/grubej, tak kobiety ambitne nie chcą nieudaczników. Co tak was boli panowie? Sa tacy, którzy potrafią zarobić fajne pieniążki i to oni mają pierwszeństwo w wyborze partnerki. Wy to już szans nie macie. Biedny 20latek z ambicjami - jak najbardziej, fajna rowiesniczka go pokocha... Wiecznie uzalajacy sie golodupiec Janusz? Fuj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co się wpisywałaś tutaj po latach pasożytko o mentalności prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka

A ja jestem samotną mamą i mieszkam w zapyziałej klitce 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrk

Oj biedna. Przygarnę cięM 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×