Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja pelinska

facet w wieku 28 lat powinien miec juz swoje mieszkanie

Polecane posty

Gość mnie tylko ciekawi jak taki
gość w ogóle może poderwać jakąkolwiek kobietę? Zaprasza ją do mamy? Pod koniec randki proponuje: może wpadniemy "do mnie" a tam na miejscu wita ich mama z wałkami na głowie i pyta, czemu tak późno wrócił i co to za koleżanka?:O Czy w ogóle jakaś kobieta da się zaprosić do domu, gdzie będzie musiała przeżyć konfrontację z jego starymi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet w wieku 28 l. bez mieszk
No na ogół ta dziewczyna jest jego warta, bo porządna nawet nie pomyśli o takim facecie. Ja patrzę zawsze na samochód, bo jak facet ma np. nowe BMW to wiadomo, że i na mieszkanie go stać, co więcej - jak już kupił to nowe BMW to mieszkanie prawie na pewno już ma, bo to priorytet. I to nie jest tak, że jestem blachara jakaś czy coś. Po prostu chcę wiedzieć, czy dany facet jest coś wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tylko ciekawi jak taki
Tak, jasne:O Bardzo śmieszne... Akurat jak widzę nowe BMW to omijam szerokim łukiem. Pracuje z ludźmi, którzy zarabiają dużo i bardzo dużo. A większość młodych osób jeździ małymi samochodami. Co mi akurat bardzo odpowiada. Najbardziej można poznać, co kto soba reprezentuje, po jego osobowości, stylu życia i intelekcie. Ktoś, kto lubi być samodzielny, dużo podróżuje, ma ambitną prace, nie mieszka z rodzicami. A ktoś, kto o 16 wraca do domu i siedzi przed tv może mieszkać z rodzicami, bo i tak nic mu sie nie chce. Nie chodzi o bogactwo, szpanerstwo, oznaki dobrobytu, ale o to, żeby być wolnym. Żeby do tego dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam z mamusia
jestes nędzną blacharą i materialistką. kazdy woli bogactwo i luksus ale sztuką jest samemu do tego dojść a nie przyjsc na gotowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2000
osobiscie jezeli mi na kims zalezy to nieobchodzi mnie czy ma mieszkanie cz\y nie czy ma samochod czy nie bo stac mnie na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak magda ale jeśli się prowad
zi aktywny tryb życia- często wyjeżdżasz- zawodowo i prywatnie, to żaden facet tego nie wytrzyma, jeśli np. jesteś w stanie wydać na weekendowy wyjazd 5 tys zł. a on inie ma tych pieniędzy, to co zrobisz? Będziesz mu fundować, sama zmienisz styl życia, będziesz siedzieć w domu i jeść chipsy? Czy zostawisz go z rodzicami a pojedziesz sama? Który facet wytrzyma bycie utrzymankiem? A który wytrzyma samotne wyjazdy na weekend swojej atrakcyjnej partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2000
hmmm... moze cos w tym jest ... jestem samotna i narazie chyba tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2000
czy jest tu jeszcze jakas kobieta biznesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza podbć ten jakże prawdziwy
topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaradna kobitka
autorka jest zwykłym pasożytem :P ja pracuje i razem ze swoim narzeczonym odkladamy na nasze wspólne mieszkanie :) a mamy dopiero po 23 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinca
A ja myslalalm ze jestem materialistka... ale chyba nie jestem!!! Koszmarne z was baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w wieku 27 lat
Mieszkam z rodzicami, mam własny pokój. To co zarobię odkładam na mieszkanie, nie jest tego dużo. Powiedzcie mi kobiety, choć niektóre z was nie zasługują na to słowo jak ma się utrzymać taka osoba jak ja: - wynajem lub rata kredytu za kawalerke - ok. 1000 zł - miesieczne jedzenie - ok. 400 zł (to i tak jak na diecie) - stałe opłaty (bilet miesięczny, komorka, net) - ok. 200 zł Zarabiam 1550 netto, jak mam sie z tego utrzymać? Może jakieś sponsorki mam szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM 23 LATA
muj chłopak ma mieszkanie po rodzicach Moje koleżanki gardzą takimi bez mieszkania, fura już się zupełnie nie liczy tak jak kiedyś. Zmieniły sie priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogacz 12 tys. brutto per mont
a kobiety powinny mieć figurę modelek! a prawie żadna z was nie ma! takiej baby to nawet nie ma co zapraszać do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan fajnychkobiet
kobiety zamiast pisać takie bzdury powinny zacząć się odchudzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież od razu widać, że ten temat to prowokacja nudzącej się małolaty, a co niektórzy strasznie przejęli się. Od dziewczyna nudziła się w domu, bo żaden normalny chłopak nie zaprosił Ją na randkę, to postanowiła wyżyć się na męskim rodzie :D fan fajnychkobiet - Mi nie chce się odchudzać i właśnie wcinam drugą kanapkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz 29 lat
1. Mieszkam z rodzicami w bloku. Trzy pokoje + salon - 3 osoby. 2. Moje zarobki: 1800 netto średnio 3. Planuje zakup kawalerki TBS: - rata kredytu lokatorskiego: ok. 775 złotych (kredyt 60 tys. na 10 lat - na więcej nie dają w prypadku TBS) - czynsz w TBS: ok. 500 zł (w tym liczniki) - jedzenie: ok. 500 zł - komórka, dojazdy, abonament na net: 200 zl I już mi zabrakło. Więc przestańcie wypisywać bzdury, że jak ktoś mieszka z rodzicami to jest niezaradny. W chwili obecnej mało kogo stać na samodzielność zamieszkania. A jeśli ktoś się na to decyduje jego sprawa. Komornicy będą lada moment mieli pełne ręce roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belissima24
uwazam ze alicja pelinska ma racje i akurat ci faceci z mojego otoczenia ktorzy sie ożenili a mieli po 26, 28 lat mieli swoje mieszkania, a jeden nawet za kredyt postawil ogromny dom...no ale zarabia prawie 6 tys.mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra dobra
ale jak ktos wczesniej słusznie zauwazył..jak taki męzczyzna lat 28-29 chce po ktorejs randce zaprosic kobiete do domu gdzie sa jego rodzice????? zenada :O tak sie oburzace, ale czy to prowokacja czy nie to w temacie jest sporo prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aaasa
to moze baba zaprosi go do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
zawsze mozesz zaprosic faceta do swojego mieszkania... no chyba, ze jestes tak malo rezolutna, ze w wieku 26/27 lat dalej mieszkasz z rodzicami :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeee
"no chyba, ze jestes tak malo rezolutna, ze w wieku 26/27 lat dalej mieszkasz z rodzicami" to facet ma w wieku 28 lat NIE MIESZKAĆ z rodzicami :O zawsze tak było..od dawien dawna..ze facet sadzil drzewo, budował dom, zenil sie i płodził dziecko..a teraz same fajtłapy którym nie chce sie wziąć za powazna robote... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam z kościerzyc
a kobiety powinny być chude i piękne, a takie nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D \"eśli np. jesteś w stanie wydać na weekendowy wyjazd 5 tys zł\" a teraz proszę mi powiedzieć ile takich nieszczęsnych kobiet co to wydają ce weekend 5 tyś jest? :D 10-20-150-1567? znacznie populacji samotnych nie powiększą :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiet to nie ujma
a dla facetów w tym wieku- jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
to facet ma w wieku 28 lat NIE MIESZKAĆ z rodzicami oczywiście, panna może siedziec starym na karku do 40tki:-) pogratulować :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
o dziewicach piszesz? :-) z choinki się urwałeś?:-) dzisiaj panny szukają orgazmów od 15 roku zycia a potem szukają okazji, żeby spod tatusinych skrzydełek pod mężusine skrzydełka przelecieć i tak całe zycie ma się zapewnieone lokum, dach nad głową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 kfli
19 kafli zarabia kierownik / menager bądź właściciel dobrze prosperującej firmy . To się zdarza ale tak w 1 / 100 spotkanych chłopów. Przecież jak jest kierownik to musi być i murarz sprzedawca piekarz czy dostawca pizzy tj ktoś na kierownika musi robić. NIestety wynajem mieszkania kosztuje tyle co rata za kredyt różnica taka że umowę wynajmu można wypowiedzieć a kredyt mieszkaniowy zapewnia własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w naszej tradycji
bylo mieszkanie wielopokoleniowe. Teraz patrzymy na zachod, gdzie te wiezi sa slabsze, ale tez warunki ekonomiczne inne. Trzeba znalezc cos posredniego, nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×