Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja pelinska

facet w wieku 28 lat powinien miec juz swoje mieszkanie

Polecane posty

Gość alicja pelinska

a przynajmniej nie mieszkac z rodzicami bo inaczej to wyglada ze jest nie dosc ze niezaradny bo w tym wieku juz powinien miec swoje mieszkanie to jest jeszcze ciota i mieszka z rodzicami :-o nie rozumiem takich facetow, jak oni chca zalozyc rodzine jak nie maja mieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
A kobieta nie powinna mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy znależć dziewczynę z mieszkaniem. Kobiety w tym wieku wiedzą że to one chcą bardziej załozyć rodzinę(Mężczyznom na tym tak nie zależy) i muszą mieć mieszkanie i wiele ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tobie co rodzice kupili
ze taka zaradna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki nie ma zony ktorej to
przeszkadza,i poki nie przeszkadza to jemu i rodzicom, nie widze w tym nic zlego, wolnosc jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
Kobieta nie musi miec mieszkania bo niestety ale to lezy w gestii faceta ;-) To on ma zapewnic byt rodzinie i troszczyc sie o finanse. Kobieta moze tylko pomagac ale to mezczyzna jest filarem. Dlatego jesli facet w tym wieku nie ma swojego mieszkania a co gorsza mieszka z rodzicami nie jest kandydatem na meza bo jest nieudacznikiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alicja pelinska
ty jesteś nieźle pierdolnięta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja pelinska - Zapomniałaś, że powinien mieć jeszcze super samochod, wypasioną komórkę, kase na wakacje za granicą średnio raz w roku i na cotygodniowe wypady w celach rozrywkowych dla was dwojga. Ło matko, z choinki urwałaś się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze ona ma racje
a gdzie bedzie sie spotykac z facetem ? ma sie po krzakach bzykac ? ja nie wyobrazam sobie robic to w moim domu bo mam szacunek do swoich rodzicow i tak nie mozna. ale jesli facet mieszka z rodzicami to tez nie beda tam tego robic? wiec gdzie ? musi byc swoje mieszkanie. facet w takim wieku musi juz wykazac sie zaradnoscia. nalezy odsiac plewy od zboza i koniec :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze moze to miec
ale nie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z mieszkaniem 29lat
ja mam mieszkanie ale uwazam ze kobieta rowniez powinna miec poniewaz np. ja moglbym sie powaznie zwiazac jedynie z kobieta partnerka a nie utrzymanka ktora sama nie potrafi zarobic tylko chcialaby pasozytowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvc
ja uwazam ze ona ma racje - a ty co, jeszcze z rodzicami mieszasz? zalosna jestes, najwyzszy czas sie wyprowadzic. I calosc sprowadzasz do sesku? Fajne masz myslenie kurewko, ale takie jak ty, to sie do hotelu zawozi i rznie cala noc, po czym mowi papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
Mezczyzne poznaje sie po zaradnosci, jesli w tym wieku rzeczywiscie nie ma mieszkania, jest dziadem jezdzacym komunikacja miejska to jaka przyszlosc zapewni swoim dzieciom i zonie ? Mam w ciazy tluc sie autobusami czy tramwajami ? Wybacz ale mam swoj honor i nie bede sie ponizac :-o A to co piszesz czyli o wakacjach za granica to chyba normalne jest nie sadzisz ? To nie jest jakis extra luksus tylko norma, no chyba ze tak nisko sie cenisz ale to twoja sprawa a nie moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
podszywajcie sie podszywajcie, tylko to wam pozostalo boli was to co mowie ? a niestety takie jest zycie i przyjmijcie to do wiadomosci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kobieta w wieku 28 lat nie ma wlasnego mieszkania, to nie nadaje sie na zone. W koncu musi umiec sprzat i gotowac, a siedzac w domciu u rodzicow, wszystko za nia robi mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
a wyzywanie innych osob swiadczy o braku kultury i wielkich kompleksach. pewnie pisza to faceci bez perspektyw, golasy spedzajacy dzien pod budka z piwem i rozprawiajacy jakie to kobiety nie sa materialistki :-o jakies to zalosne i typowe dla plebsu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie te czasy że cos jest w gestii faceta. Teraz kobieta jak chce mieć rodzinę to musi ją utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wyzywanie innych osob swiadczy o braku kultury i wielkich kompleksach" a kto w pierwszym zdaniu wyzwal facetow od ciot, hipokrytko z kompleksami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam mieszkanie
ale balbym sie zwiazac z tak niezaradna osoba jak ty:o zreszta zapewne jestes typowa kwoka domowa z która nie ma o czym pogadać:o taka Peggy Bundy (jesli ogladalas ten serial) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamsautra67
Nie wiem wlasciwie o czym ten topic. Mam kolege lat 29,ktory mieszka nadal z rodzicami w domu pietrowym. Tylko, ze facet zarabia min 5 tys miesiecznie, rozbija sie samochodem za 50 tys-zreszta to juz jego z 6 samochod wyzszej klasy. Ma kase na wyjazdy, dobry sprzet i jeszcze daje rodzicom na oplaty.Na koncie ma uzbierane dobrych kilkadziesiat tysiecy. Jest zaradny tylko ze nie ma kobiety, pracuje calymi dniami, przyjezdza do domu aby tylko sie wyspac i nie ma czasu zajmowac sie szukaniem mieszkania. I nikt nie powiedzial o nim, ze jest ciapa bo mieszka z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja pelinska - ''Mam w ciazy tluc sie autobusami czy tramwajami ? '' To ciezarnych nie wpuszczają do autobusu czy tramwaju? Nie wiedziałam o tym :) Aaa już wiem, Ty zakładasz, że będziesz tak gruba w tej ciąży, że nie dotoczysz się do przystanku autobusowego. A nawet jak dotoczysz to w drzwi autobusu nie zmieścisz się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
Smieszy mnie jak facet bez mieszkania i z pensja 1500 chce zalozyc rodzine. A gdzie beda mieszkac ? ja nie zamierzam mieszkac ani z moimi rodzicami ani tym bardziej z jego:-o To ja mam byc pania domu a nie jakas inna kobieta i ja tam bede rzadzila ;-) Ale wracajac do tematu, kobieta pojdzie na urlop maciezynski i kto wyzyje za te pieniadze ? Ja np chce poswiecic sie dziecku i do czasu az skonczy 7 lat i pojdzie do szkoly nie pojde do pracy bo bede o niego dbala. I jak mamy wtedy wyzyc ? A gdzie meiszkac ? Nawet kredytu na mieszkanie nie wezmie bo mu go nie dadza. I co, mamy wbijac zeby w sciane bo facet jest niezaradny a chcial sie zenic ? No ludzie, troche samokrytycyzmu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamsautra67
alicja pelinska a ty masz juz swoje mieszkanie? zarabiasz min 2500? masz samochod? bo jak nie to nie licz , ze jakis facet bedzie cie utrzymywal razem z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3432
Teraz i tak, malo ktory facet chce sie zenic, a ta jeszcze jakies wymagania stawia :D A idz w pizdu, debilko, mozesz zostac stara panną, mnie to gowno obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamsautra67
jak stawiasz warunki to tez je spelnij jak zarabiasz 1500 to nie licz na faceta ktory zarabia 5 tys i bedzie cie utrzymywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
To w gescie faceta lezy posiadanie samochodu i auta :o Kobieta nie jest od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, jak już urodzisz dziecko, proponuje, aby urlop wychowawczy wziął Twój maż i wychowywał wasze dziecko do 7 roku zycia :classic_cool: A Ty w tym czasie będziesz zarabiała 10 tysięcy miesięcznie na drobne wydatki meża i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×