Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogorek ogorek ogorek...

nawigacja GPS

Polecane posty

Gość ogorek ogorek ogorek...

jaka wybrac? na co., oprocz cene, zwracac uwage? co powinnam o niej wiedziec... nie umiem czytac mapy, wiec taka nawigacja bylaby dla mnie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawigacja
nawigacja swoja droga ;dobrze jest wybrac dobra mapę ; np.Auto mape polski ; choc i tak powiem że w polsce nie ma jeszcze dobrych auto map; jak wbijesz w nawigacje krótką trase to prowadzi przez dziury ale krotko ; a jak dluga to nadrabiasz sporo kilosów; ja mam navigona ; pracuje jako kierowca; i bardzo czesto mi pomaga szczegolnie jak nie wiem gdzie jest dana ulica ; czasem jest brak jakis ulic w szczegolnosci jak jest to mala wioska lub miasteczko ;a jesli chodzi o miasto to prowadzi ładnie ; i niewiele kosztuje bo około 600 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorek ogorek ogorek
czyli nawigacja to sam sprzet, jak komputer, do ktorego musze dokupic "oprogramowanie" w postaci mapy, rozumiem... navigon - to nazma tego "oprogramowania" czy marka nawigacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam za granica i tu sprawdza sie tomtom, niestety jesli chodzi o polska wersje to podobno nie jest najlepsza, moj tata chwali za to automape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorek ogorek ogorek...
bardzo dziekuje za wszelkie informacje:) prosze o wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany jak można
"nie umieć czytać mapy"?! Tego uczą w podstawówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponadto każda mapa
ma tzw. legendę, a w Polsce cięko trafić na opisaną po chińsku. Normalnie żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAVIGON
NAVIGON 2100 WBIJASZ NA ALLEGRO ; I TAM MASZ RAZEM Z OPROGRAMOWANIEM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloxdd
a mas zjakies granice cenowE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorek ogorek ogorek...
bardzo dziekuje:) podane adresy bardzo mi pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leopold33
Moze wybierz cos z Mio.Wiem ze teraz jest nawet bardzo ciekawa promocja podczas której kupujac nawigator w oznaczonym pudełku wygrywasz 10E albo grasz o 100E.Dwa w jednym ,nawigator -bardzo dobrej jakosci plus niezla kaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup Mio, kosztuje najmniej, ma najepsze parametry i do tego niezłą mapę już w cenie, nie trzeba nic dokupować. Jesli nie potrzebujesz Europy, a jedynie Polskę warto kupić model Mio Moov 200 - kosztuje niecałe 400 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam na wasserman.pl nawigacje juz od 300 zł i to z całkiem niezłymi parametrami. Wydaje mi się, że warto wejść na ich stronę jak chce się zaoszczędzić, a przy tym nabyć konkretny i dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najważniejszą rzeczą, przy wyborze nawigacji jest to, żeby ta nawigacja miała aktualne mapy. takie jest moje zdanie.... z tego co wiem duży wybór nawigacji jest na wasserman.pl. żeby ci było łatwiej wybrać nawigację może wystarczy zajrzeć na stronę tego sklepu wybrać i porównać....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
również uważam, że nawigacje mio są najlepsze..tanie, proste w obsłudze i mają bardzo szczegółowe mapy [przynajmniej polskich dróg], np. http://www.torres.pl/produkt-mio-c250-27547.html będzie dobra, mała i ma w sobie jeszcze parę innych gadżetów oprócz wskazywania drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na wassermanie w ogóle nie są drogie te nawigacje. Pentagramy z tych nawigacji z niższej półki cenowej są w mniej więcej podobnych cenach. A nie są to złe GPSy, dają radę, jeśli ktoś nie korzysta z nawigacji na co dzień i zawodowo, to zupełnie wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę nie tylko na cenę. Ale też na funkcjonalność i wielkość. Dobrze korzysta się z takiego sprzętu, jeśli jest on odpowiednio duży. Prowadząc samochód nie można mówić o zerkaniu w jakiś malutki ekranik, na którym nic nie widać, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Mam nawigację Tom Tom white pearl i mówiąc szczerze jej nie używałam, ma ktoś taką? ciekawa jestem wrażeń z posiadania i używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zwracać uwage również na to czy mapy w takiej nawigacji mozna aktualizować albo wręcz wgrywać nowe, bo jakby nie było jest to dość istotne, żeby mapy w nawigacji były aktualne. Mój mężczyzna o to dba, dzieki temu nie gubimy sie w szczerym polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży, przejrzysty ekran, prostota w obsłudze, przyjemny interface i ewentualnie jakieś bajery jak mp3. Mapy muszą być aktualne. Na sklep.hadron.pl masz nawigację ARISTO S500 Voyager + Automapa Polski XL, bardzo fajna nawigacja z dużym wyświetlaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że jazda w dzisiejszych czasach bez dobrej i sprawdzonej nawigacji jest dość trudna, zwłaszcza wtedy, jak się wybieramy dalej, poza miasto, w którym mieszkamy. Ja zakładałem nawigację w http://www.buba-autonaprawa.pl/ - bardzo sobie chwalę, bo ułatwia mi to po prostu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mówisz – ja sam prowadzę firmę transportową i w zasadzie poruszam się na terenie całej Polski, więc taka nawigacja jest dla mnie zbawieniem, bo nigdy nie wiadomo, gdzie możesz trafić. Ja kupowałem w http://www.secar.pl/ - to sklep z nowinkami technicznymi do aut, możesz zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z telefonu, dobrze mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moishcha
Tez miałam ten problem ;) Jestem bab i z nawigacja ani rusz. Podstawowy poradnik czytaj http://mapygps.pl/czym-nawigacja-gps/. Potem rozejrzy się po opiniach przy konkretnym modelu, albo popytaj kolegów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×