Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytam bo nie wiem

3-letnie dzieci - ile snu?

Polecane posty

Gość zapytam bo nie wiem

Witam mamusie, Mam do Was pytanie - ile godzin na dobę śpia wasze trzyletnie dzieciaczki? Czy mają drzemkę w ciągu dnia? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moja Zuza w sierpniu skończy 3 lata i tak: w ciągu dnia śpi 1,5 - 2 godz w południu, a wieczorem kładę ją spać gdzieś koło 21 czasem chwile przed czasem po 21 a wstaje o 8 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z moich córek spała 1.5
godziny w ciągu dnia, druga w ogóle nie chciała o tym słyszeć. Więc myslę, że jeśli dziecko chce spać to sypia, a jeśli nie, to na siłę nie zmuszać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam bo nie wiem
dzięki za odpowiedz :) ja się zastanawiam bo moja córka ma takie dziwne okresy - są tygodnie kiedy wogóle nie chce spać w dzień a są też takie (jak oststnio) że chodzi spać w dzień i troche się zmartwiłam czy wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
moja odpowiedz taka sama jak Elizy (tez nawet jest z sierpnia), ale tez sie zdarza ze nie spi wcale w dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaa
moj synek, w lipcu 3latka: chodzi spac ok 21,wstaje ok 8 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w dzień przestał spać jak tylko skończył 1,5 roku. Teraz idzie spać o 20-21 i wstaje 6-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 3 LATKA
Mój synek (w kwietniu skończone 3 latka) wstaje rano o 6:00-6:30, około 12:00 1,5 do 2,0 h drzemkai potem wieczorem zasypia około 20:30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam bo nie wiem
dzięki dziewczyny za info :) czyli u każdego dzieciaczka inaczej prawie jak ze wszystkim ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×