Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

przegrałam życie

Polecane posty

mam niewiele ponad 20 la, ale dla mnie zycie sie juz skonczylo. rodzice mnie nienawidza, zawsze kochali tylko siostre. zakochalam sie w zonatym facecie i w dodatku pracuje za niecały 1000 zł miesięcznie. nie widze szans na poprawe, nic juz nie ma sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się masz jeszcze kawałek życia przed sobą:D a rodzice? nie chce mi się wierzyć że cię nie kochają może po prostu kochają cię trochę bardziej... specyficznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam, pracy można poszukać innej, siostry napewno nie kochają bardziej a jesli chodzi o zonatego faceta to prosze odkochaj sie, bedziesz tylko ciepriec...przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki przytulak, ale ja już cierpię. nie wiem jak mogę to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj Jarka, on empatię ma we krwi ;) Teraz wali się świat, ale bedzie lepiej. Z rodzicami napewno się pogodzisz, moze nie jest tak jak myslisz, moze nie potrafili Ci tego okazać, pewni te sis jest mlodsza... Praca... Ważne, ze jakąś masz, a bedzie lepiej. Przeciez nikt nie powiedzial, ze będziesz mila tę samą przez cale zycie. Staraj się i nie podawaj, a efekty będą :) Miłość, czy to napewno milosc ? Moze zauroczenie... Zaslugjesz na kogos, z kim nie będziesz musiala się dzielić ❤️ No i... cale zycie przed Tobą !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katherine. bardzo bym chciała byc z kims kto by mnie kochał, założyc rodzinę, ale wiem ze to tez mi sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz skoczyć pod pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam, przestan tak zakladać ! Więcej wiary w siebie !!! Inni maja gorzej, wiem , ze to marne pocieszenie :o Docieniaj to co masz i nie zamykaj się na ludzi. Myślę, ze powinnaś porozmwaić z kimś, kto by Cię podbudował, ale najlepiej w realu, bo tu przychodzi Jarek ;) Wiem, jak trudno czasem wierzyć... Na pocieszenie :) : http://www.youtube.com/watch?v=lTYGnk9jRbI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestancie, jaki brzydki ten pociąg ! :P Autorko, nie łam się :) Przetrzymaj te podle dni, będzie lepiej :) !!! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz karuzeli
20 lat piękny wiek - zainwestuj w siebie, podszkol się, zmien pracę, pokaż rodzinie że potrafisz być kimś, a nie tylko liczyć na romansik z żonatym. o żonatym zapomnij, chyba że naprawdę chcesz przegrać zycie jako pospolita suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×