Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinna

Laptopy Fujitsu- solidne?

Polecane posty

Gość karinna

Orientuje się ktoś może co do tego modelu laptopa: FSC Amilo Pi2540 T2330. Znalazłam go jak na razie najtaniej w vobis.pl , za 2199 zł i poważnie się zastanawiam czy go nie wziąć...Pytałam już o parametry i te co ma ten wiem że mi wystarczą. Pytanie tylko o wadliwośc i serwis tej marki? Raczej solidny czy psuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralotnia
ja ma fujitsu siemens le nie powiem ci co tam dalej i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam amilo...
tylko serię M ma jakąś wadę fabryczną a w serwisie mnie zlali ;) a poza tym, to bardzo przyjemny laptopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
ja Ci właśnie odpisuję z małego lifebooka seria S. jedyna rzecz która się tu może popsuć jest jakaś pierdółka na płycie głównej. po jej naprawie działa niezawodnie. ja jestem zadowolona, jest cichy, wydajny i mieści siędo damskiej torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinna
Heh czyli mogę się spodziewać jakichś drobnych nieprzyjemności..No nic jeszcze nad tym pomyślę, ale za te pieniądze raczej wezmę, skoro piszecie, że da się żyć. W razie pecha będę męczyć serwis.( ale mam nadzieje że to nie nastąpi ) Dziękować za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_racuh
FSC nie są złe, ale lepiej stamtąd wybrać już jakiegoś Asusa lub Toshibe. Warto też zwrócić uwage na Samsungi, bo to solidna firma. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzz
a ibm sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska....
ja mam fujitsu -siemens i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia85
torby to tylko Samsonite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2k to najlepiej IBM seria X (dla kobiety) - bedzie uzywany ale bedzie dzialac lepiej i dluzej niz FS. Porownaj chocby obudowy IBM i FS - i zobaczysz roznice. CO do elektroniki to niby zawsze "nic nie ma prawa sie popsuc" ale FS strasza wadliwoscia (FS sa bardziej wadliwe niz Acery - a to juz osiagniecie) ;) W tej cenie - uzywany IBM, ew jakas Toshiba, HP (ale to juz klase nizej niz IBM i pol nizej niz Toshiba), moze jakis Dell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×