Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbłąkane babie lato

ANKIETA. Miłość??

Polecane posty

Gość Zbłąkane babie lato

Fascynuje mnie zjawisko odwazajemnianej miłości, tak przecież częste. Jak to się, kurde, dzieje, że jedna osoba kocha drugą i ta druga akurat też kocha tę pierwszą?? Wiem, że bywa inaczej, ale jednak te masy udanych związków nie biorą się znikąd. Doszłam do wniosku, że jest kilka możliwych sytuacji i chciałabym, żebyście wypowiedzieli się, która z nich, Waszym zdaniem, jest najpowszechniejsza. Dzięki :) syt. A) Osoba A zakochuje się w osobie B. Podrywa ją, tworzą związek i powoli w osobie B budzi się miłość. syt. B) Osoba A podrywa osobę B, bo podoba jej się fizycznie/intelektualnie/mają jakieś wspólne zainteresowanie/dawno nie miała nikogo i bierze pierwszą lepszą/z innego powdu. W obu osobach miłośc rodzi się z czasem, na bazie tego, co je nawzajem w sobie pociąga. syt. C) Osoba A zakochuje się w osobie B, jednocześnie osoba B zakochuje się w osobie A. Dzięki wrodzonej odwadze jednej ze stron lub przypadkiem tworzą związek i miłośc kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert83
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że A
ale zmodyfikowałabym to w ten sposób: osoba A zauroczyła się w B dlatego ją podrywa... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfuyf
nie wiem, nie znam się ale osobiście doświadczyłam tylko B innej opcji sobie nie wyobrażam a nawet nie bardzo wierzę bo niby jak można pokochać kogoś kogo się nie zna a z kolei płytsze uczucia, choćby fascynującego zauroczenia itp to pochodna zainteresowania jakąś osobą z konkretnych przyczyn (czyli znów opcja B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkakajka
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BbBbBbBbBbBb
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×