Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aNNalogia

czy warto miec serce z kamienia?

Polecane posty

Gość crejzilup
kochac nie warto..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ogólnie ... moze wtedy jest łatwiej, nie tarmoszą tobą burze emocjonalne i porywy uczuć... - gdyby to były same miłe uczucia to super, ale te zle potrafią człowieka zamęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje lezy w zamrazalniku i jest zmrozone na lod...a w srodku zamknieta jest milosc do Niego... nie rozmroze juz serca....kolejna proba mnie zabije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy winehouse
warto xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
warto mieć dupę twardą jak kamień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy winehouse
a serce miękkie jak wosk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
przynajmniej można podgrzać i skleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy winehouse
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
albo powróżyć w andrzejki:classic_cool: ale po co w ogóle takie dywagacje:O chcesz dac serce to dajesz, nie chcesz to nie...ale jednocześnie nie można oczekiać ,że to wróci i na tym polega twardość dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy winehouse
miłóść to utopia popatrzcie na rodziców 90% warczy na siebie od rana do nocy,moi zajomi w 98% są już po rozwodach i z uporem maniaków szukają 2 połowy chore to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy winehouse
masz racje ale nie zapominaj o miłośći własnej ,w związkach ona ma do powiedzenia najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
w temacie jest pytanie"czy warto???" czyli pewien rodzaj kalkulacji...obliczony na zwrot:O stąd jest rzecz "o wracaniu" a moi starzy warczą na mnie, co skótecznie odciąga ich od warczenia na siebie, nie lubimy się ale się kochamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
skutecznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce z lodu a dupe z kamienia, co by jak zaczyna sie topic...kop w dupe na otrzezwienie nie bolal za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk39
swinkowaaa nie lubsz byc kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie mieć
serce z lodu lub kamienia - poczekajcie na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że rodzaj kalkulacji - liczony na to, ze nei bedzie suę cierpieć ... przez co dąży się do lepszego samopoczucia... bedzie się totalnym egoistą, o zerowej empatii.... w sumie jak już serce bedzie z kamienia to nie bedzie sie zauważać tego, ze inni dla nas też mają takie serce... a tak sobie myśle,,, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce z kamienia ? ---- może dobre rozwiązanie ale dla tych, którzy już przeżyli swoją wielką odwzajemnioną miłość, taką prawdziwą, po co pozbawiac się tego uczucia..... gdy stracimy serce często samo i naturalnie kamienieje, a może tylko przsypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe pytanie zaiste
nie ruszy cię wtedy czyjś ból. Wytłumaczysz do sobie jako zjawisko - bo ja wiem- hormonalne albo problem psychiczny i z samozadowoleniem odwrócisz się do tej osoby dupą :O Po nabyciu sporego doświadczenia życiowego w tych klimatach dojdziesz do wniosku, że milość nie istnieje i założysz kolejny durny topik pod tym tytułem na kafeteri :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka ...
Warto .. ale z dodatkiem gorącego ... (Brzmi dziwnie :P) To mieszanka wybuchowa i sprawdzona ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×