Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o ludzie...

Zobaczcie tą pipkę to najlepszy dowód na to że

Polecane posty

Gość o ludzie...

trzeba sie regularnie golić. A te odrosty po prostu obrzydliwe. Może jakis facet sie wypowie. Mnie to brzydzi jak się na to natknęłam to mi sie niedobrze zrobiło. Facetów to nie odrzuca? http://www.fotka.sex.pl/profil/madzia0000/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale regularne golenie takich odrośniętych włosków może powodować małe ranki (u mnie powoduje) co najgorsze włosy odrastają już na drugi dzień. a jak jakiegoś kolesia brzydzi to jego problem, że się wychował na playboyach gdzie każda laska ma poprawki w photoshopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wszyscy rozumiemy, że łonówki mają to do siebie, że odrastają, ale po grzyba cykać sobie foty w takim stanie i wrzucać na widok publiczny?Baby sa durne niektore:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się goliłam dwa dni temu i mam już krostki przy odrastających włoskach :/ gdybym teraz spróbowała się "dogolić" to skosiłabym te krostki i miałabym małe skaleczenia, a potem strupki takie "operacje" są dobre chyba u tych lasek które mają cienkie i delikatne włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie...
Rozumiem was kobitki ja tez tak mam, chyba wszyscy mamy . Ale jak mówi pozdro po co robic sobie fotki w ,,takim stanie" mnie to ogólnie odrzuca nawet u mnie. Kurcze kto to wymyślił ze tam maja być włosy to nieestetyczne wiem ze chroni przed bakteriami ale jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed bakteriami chroni płyn do higieny intymnej ... chyab, ze kobieta myje sie raz na tydzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie...
Chyba ktos sie tu nie zna. Włosy zbierają bardzo duzo bakteri co w połączeniu z potem daje nieprzyjemny zapach. Tak sie dzieje np pod pachami jak ktos sie nie goli i nie uzywa dezodorantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jezeli włosy zbieraja te bakterie to chyba lepiej je zgolic nie ? jezeli je zbieraja to jak maja przed nimi chronic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie...
Omg włosy zbierają bakterie a jak ich nie ma to co ma te bakterie zbierc? Wtedy właśnie dochodzi do takich schorzeń jak grzybica np. albo inne wirysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to macie dylemat
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybice maja zarówno dziewczyny, ktore wcale nie depiluja sie na łyso :O oraz ktore nie depiluja sie w ogole :O mozna ją dostac od częstego podmywania sie bo tymi płynami zabijasz wlasną naturalną florę bakteryjna, a te florę masz w pochwie nie na wlosach, ktorze rzekomo chronia przed bakteriami :O to, ze wlosy KTÓRE ZBIERAJA BAKTERIE maja przed nimi chronic to jakis mit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potwierdzam wersję, że włosy są potrzebne, no ale te na dole przy wargach sromowych, a nie na wzgórku. kiedyś wygoliłam się całkowicie na dole i nie dość, że odczuwałam dyskomorft w toalecie podczas podcierania (jakbym się czymś szorstkim wycierała :/) to szybko zaczęłam odczuwać swędzenie i pieczenie :/ no i oczywiście włosy zbierają zanieczyszczenia, tak samo jak włosy na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da rade taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no i oczywiście włosy zbierają zanieczyszczenia, tak samo jak włosy na głowie...\" - biedni łysi chodzące siedliska chorób i bakterii 😴 po to są srodki higieny i okrycia by utrzymywac czystosc nie zakrywac ja czymś co trzyma ten brud :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da rade taka
mnie to nie odrzuca, przecież każdy wie że włosy odrastają te akurat odrosły i w takim stanie to już seksu nie powinno się uprawiać według Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildness
a ja to bym sie wstydziła takiej pokazac komuś, czułabym co najmniej dyskomfort :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×