Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CafeLatę

Noszę glany i lubię facetów z długimi włosami

Polecane posty

Gość CafeLatę

...a tak się złożyło, że mój facet nie akceptuje tego, tzn. mówi, że dziewczynie nie wypada nosić glanów i słuchać metalu :o Czy wy też tak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada nie wypada... Kobieta w moim przekonaniu, powinna odróżniać się czymś więcej od mężczyzny, niż tylko cechami płciowymi. Dla mnie to trochę mało. Takie obuwie, skutecznie niszczy lekkość kobiecego chodu, sposobu poruszania się, co można co dzień zauważyć na ulicy. Sam widok, tak ciężkich butów na nogach kobiety (jeśli nie ma ku temu uzasadnienia: warunki terenowe) jest zniechęcający. Ja także nie lubię, gdy kobieta nosi to co ja, jako mężczyzna noszę lub mógłbym nosić. Dlaczego ja nie wkładam szpilek, chociaż tak mi się podobają :p ? Do metalu nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeLatę
Glany to ja noszę głównie dlatego, że uważam, że jestem za wysoka na kozaki na szpilce - mam 175 cm wzrostu- i w szpilkach czuję się nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
:o Niby chcesz wmówić nam, że w glanach, powyciąganych swetrach czy czarnych t-shisrtach można wyglądać kobieco? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobają kobiety w szpilkach ale nie twierdzę, ze to jest jedynie kobiece obuwie. Glany nie są kobiece, nie podkreślają kobiecości, wręczją zadeptują. Mam 184 i jak dla mnie możesz włożyć 12cm szpilki i ja się nie obrażę, możemy iść ulicą, będę niższy :D no i co z tego. Rozumiem, że nie masz ochoty na obcasy ale powtarzam, jest różnica pomiędzy glanami a damskim obuwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeLatę
ej ej przeciez nie powiedziałam, że chodze w powyciaganych swetrach :D Wręcz przeciwnie, lubię spódniczki i bluzki blisko ciała a w glanach przeciez chodzę tylko zima :P ale szpilek i tak unikam... a mój facet mi ciągle powtarza że dziewczynie nie wypada chodzićw glanach :oma też jakieś ale codo tego, że słucham metalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
No i ma racje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju! To znajdź sobie chłopaka metalowca i będziesz miała spokój. Dobierać należy się w oparciu o podobieństwa. Zaraz powiesz, ze przecież bardzo go kochasz i tak dalej... A potem on po raz 58941758947158913 skrzywi sie na widok Twoich glanów. Ciekawe ile skrzywień przetrwa wasza miłość..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeLatę
akurat w innych kwestiach sięzgadzamy.... może poprostu przestanę nosić glany żeby się nie krzywił na ich widok ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Trzeba było aż temat o tym zakładać, zeby do tak oczywistych wniosków dojść? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W glanach mozna wygladac kobie
co! Delikatna figurka w wyokich glanach, dluga spodnica, gorsecik koronkowy z dekoltem, cudowne, dlugie, rozpuszczone wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem Ci tego sugerować, bo pomyślałabyś, ze to męski szowinizm :p Popatrz na kobiety w glanch, przyglądnij im się dobrze, męskim okiem, na ile potrafisz, wówczas zobaczysz jak to źle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Metalówy nie wyglądaja kobieco, sprawdzone / potwierdzone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeLatę
Chciałam tylko poznać opinie innych facetów na ten temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmień faceta
bo nie zna się na tym co dobre! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Że niby śmierdzące giry w glanach są takie dobre? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El mariachi z pewnością lepsze
niż twoje giry w syntetycznych bucikach made in China.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe piszesz ze lubisz facetow
z dlugimi włosami a twoj facet jakie ma?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waze 52 kg
i jak CI muszu nogi smierdziec w tych glanach, fuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lubię glany...ale niestety... tylko czasami do lasu zakładam, bo koleżanka z biura powiedziała, że przestanie się do mnie odzywać, gdy przyjdę w nich do pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa akurat śmierdzą
:o widac że nigdy nie załozyliscie glanów.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waze 52 kg
nie zalozylam i nie zaloze, wole kobiece obuwie. A skad wiem ze smierdza? bo mialam kolezanke glanowe i jak kiedys od niej wychodzilam i pochylilam sie zeby zalozyc swoje buty ( a pochylilam sie niefortunnie nad jej glanami ) to mnie malo do szpitala na tlenoterapie nie powiezli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to naprawdę straszne
nie ma to jak szpileczki czy inne buty z tworzywa sztucznego, one z pewnościa nie śmierdzą na stópkach takich lal jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Nie wmawiajcie mi, że chodzenie w glanach w taką pogodę jak jest dzisiaj nie powoduje capienia z gir :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to naprawdę straszne
mariachi sam sie przekonaj a potem dopiero komentuj.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Jestem przekonany, wiem co mówie bo kiedyś obcowałem z dwoma metalówami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to naprawdę straszne
dla takiego jarząbka jak ty to naprawdę musiało być traumatyczne przeżycie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
A i owszem, jak każdy przypadek kobiety, która nie dba o siebie, a odór przez nią wydzielany odrzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeLatę
Hehe w taką pogode nie chodzę w glanach :D Nie jestem zresztą typową metalówą :P A mój facet ma włosy średniej długości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×