Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieckaaa

.........najlepsza pozycja na ten Pierwszy raz... i jakies porady ... ....

Polecane posty

Gość ugik654
Warkocz Komety ------>buhahah!!! ale się uśmiałam!!! :)TY jeszcze nie dziwica! buhahaha!!!!!! dobry żart!! Naprawde udał ci sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze ktoś zacznie snuć podejrzenia jakoby Panna Warkocz Komety nie była najcnotliwszą panną na świecie to go wyzywam na walkę konną zaliby pieszą! Na śmierć nie na niewolę* *niewola może być w przypadku gdy przeciwnikiem będzie kobieta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugik654
jasne :D Giętki Maniek pisze się ta walkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh....Bohunie !!!! Żeś Ty wataszka to wszyscy wiedza, ale nich widzą że masz szlachetne serce i zawsze będziesz walczyl do ostatniej kropli krwi o honor i dobre imię swojej damy, wybranki serca ;) A swołocz niech patrzy i sie uczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrola biurowa---. ehhh ty mój słodki zboczusiu i deianciuku ;) skąd wiesz jakie sa moje fantazje, na tem pierwszy raz który kiedys musi przecież nastąpić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki koorva Bohunie :o Jam jest Maniek z Bogdańca :o ugik654 to co toporem ci phierdolnąć czy wolisz kulką z kolcami ... chooj wie jak sie to nazywa :o topora mogę nie podnieść :o ale się wyebałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze! Jak siadam na kiblu i robię klocka, to mi się ząb rusza... Doktor myśli, myśli, myśli... W końcu diagnoza: - Proszę odwijać nici z rolady. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owieckaaa sobie mysli; warkocz strzela z półobrotu, maniek jej rolady odwiązuje, jakiś kontrola wtyka szyszki anuśce w anuska pod włos. :o pójdę do kina chyba. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zotsań z nami 🖐️ zotsań z nami 🖐️ zotsań z nami 🖐️ ciebie tez może spotkac cos miełego - trzeba bylko bardzo chciec tylko uważaj by ci żyłka nie pękła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uniesz ją za tylne kopytka ;) na przednich będzie stać i się zapierać uniesiesz ją do odpowiedniej dla siebie wysokości i jaaaaazda 🖐️ meeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×