Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

persefka

Skazałam się na całe życie bez miłości

Polecane posty

nie chcę rad jak to zmienić, nie chcę słuchać jaką to jestem zimną s**ką, ani też odpowiadać na pytania typu po co założyłam ten topic. Chyba chcę to po prostu wylać z siebie.Brak mi już sił znosić to wszystko, dopada mnie wizja reszty życia bez miłości, czułości, radości, a przede wszystkim spełnienia. Czasami potrafię zagłuszyć moje wnętrze, czasami patrze na niego i nawet wydaje mi się bliski, ale są to ułamkowe chwile. Po prostu wiem, że można przestać kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przestałam kochać z dnia na dzień, po prostu człowiek z czasem się zmienia i zaczynają się liczyć dla niego inne rzeczy niż te które cieszyły w wieku 20 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybanietakie
moja odpowiedz- nie mozna..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ld idnlncu
niedziwedz przestan sie zadreczac, bo bedziesz mial jeszcze jedna stłuczke, koncentracja !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456788
mam podobnie, wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ld idnlncu niedziwedz przestan sie zadreczac, bo bedziesz mial jeszcze jedna stłuczke, koncentracja !! ja juz sie nie zadreczam:( tylko nie moge znalezc odpowiedzi i to dołuje jak mozna z dnia na dzien kogos od tak zostawic???? hmmm???? jak stłuczke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna........
tez chce wiedziecjak mozna przestac kochac...ja sie oddalilam daleko daleko od faceta i co? nic nie pomoglo nadal mysle kocham nie chce nikogo innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nadia
Wiem co czujesz bo ja mam podobnie, straszne uczucie żyć z kimś kogo się nie kocha a sex jest koszmarem - ale to obowiazek. Ktoś pewnie napisze że po cholere się tkwi w takim związku ale to nie takie proste rozwieść się jak są dzieci i inne zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybanietakie
a moze tak jest lepiej..tak z dnia na dzien...by nie bylo czasu- sie znienawidziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to pocieszające że tak wiele osób wie co to znaczy, rozwód nie wchodzi w grę, za dużo zobowiązań wspólnych, no i dziecko....... czasami marzę o jakimś romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała nadia ile jesteś po ślubie? ja ponad siedem lat dziecko 6 letnie i kredyt na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nadia
Romans to dobre rozwiązanie choć na chwilę, ale bardzo pomaga w tej samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nadia
10 lat po ślubie 2 dzieci kredyt również i inne zobowiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne jest to życie, człowiek pokutuje za swoje niedojrzałe decyzje, często myślę o tym jakby to było gdyby na mojej drodze pojawił się ktoś trzeci, i to nie w kontekście seksualnym, tylko i wyłącznie duchowym, czysto emocjonalnym, ktoś kto by przytulił, pocieszył, wysłuchał, i był tak po prostu, gdzieś z boku ale by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456788
2 dzieci kredyt mieszkaniowy + inne 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nadia
Czytam twoją wypowiedż i to tak jakbym sama to napisała. Nie chcę cie do niczego namawiać ale ja mam przyjaciela takiego od serca (jak na tą chwile bez sexu) i to mi bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×