Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik22

nie cierpie żony mojego kochanka

Polecane posty

Gość plusik22

normalnei mnie trafia jak ja widze a to ona powinna mnie nienawidziec wszystko co z nia zwiazane mnei złosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
dostała obsesji na jej punkcie zagladma na zdjecia na naszej klasie ogladma ja i mnei drazni to ale potrafie tez dostrzec ze jest to ładna kobieta ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
nawet jak pisze o niej to mam nerw na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
nie prosiłam cie o ocene sama wiem co robie on nie odejdzie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego mnie to nie dziwi
czy aby na pewno wiesz co robisz mała kurewko? Ten plusik w nicku to oczywiście twój wynik testu na hiv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po prostu zazdrość
ale źle że przelewasz negatywne uczucia na nią. jest po prostu kobietą, która nie ma lojalnego, porządnego mężczyzny u swojego boku tylko dupka bez honoru. wiele was łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
a mówcie co chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest atrakcyjna, pewnie zastanawiasz sie czy czasami nie ładniejsza od Ciebie, skoro tak Cię drażni, kiedy patrzysz na jej zdjęcia na nk. Twój kochanek jej nie zostawi, więc w jakiś tam sposób jest ważniejsza od Ciebie ... - no wyjasnia się dlaczego jej tak nie lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu tutu
Twoi rodzice powinni się zastanowić gdzie popełnili błędy wychowawcze - wziąć cię przez kolano i dac porządnie w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
zastanawiam się skąd sie wzięłaś kurwo. żonka jest pewnie bardziej atrakcyjna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatata
Pierd***na su*o!Ten twoj kochas to zwykly pies,jego zona powinna go rzucic w cholere!Bo tylko pies zapomina ze jest z kobieta i wyciaga ku*asa na widok jakiejs zaciekanej s*ki!Nie wiem czemu niektore kobiety spogladaja wlasnie na takich burych kundli,nie rozmawiaja z nimi o swoich oczekiwaniach,o wiernosci.A potem taki pies dorywa taka k*rwe jak autorka tego topiku i pier*oli ja bez opamietania a ta sz*ata,s*ka jeszcze warczy i szczerzy kly na jego zone.Wspolczuje tej kobiecie ktora chce zagryzc wsciekle sucz*sko :D Pewnie nie szczepione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
Klaudka masz racje to chyba po prostu jej zazdroszcze że ona go ma a ja niestety nie jesli chodiz o wyglad zewnętrzny tak musze jej przyznac że jest ładna zgrabnanie iwem czy ładniejsza ode mnie bo mamy rożny typ urody ona jest blondynka ja brunetka jestes bardzo rózne od siebie ale ja jestem młdosza od niej o 12 lat mam wykształcenie, pracuje na dobrym stanowisku ona niestety ma zawodowe i siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta
twoj kochanek sie z toba pozabawia jeszcze troche a potem i tak kopnie cie w du pe i wroci do żonki :) i bedzie ja blagal o wybaczenie, ja ty bedziesz wyła w samotności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
sratata szkoda oczu na twoje wypociny tyle jadu w tobie że szok tez kiedys myslałm inaczej ale niestety życie pisze nam takie scenariusze o których kiedys nawet nie pomysałsmy ze mogą byc rzecyzwistoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik22 ---> wiesz, dla Ciebie to, ze jestes młodsza, wykształcona to są atuty, dla niego najwidoczniej nie, skoro Ty jestes z doskoku, a ona na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
tak Klaudka zgadzam sie ztobą w 100% niestety ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może powinnaś się zstanowić nad tym związkiem - ilez mozna być tą drugą? Do czasu ok, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatata
hahaha tyle jadu?Owszem :D jestem jadowita zmija dla takich burych pizd i ich zonatych kochasiow hehe :D A zona ,atrakcyjna ,piekna kobieta a na takiego psiaka spojrzala,ktory nawet nie potrafi jej docenic i szuka dziur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta
ona ma zawodowe i siedzi w domu, bo pewnie wychowuje jego dzieci, gotuje i sprzata. A ty tylko jestes kolejną przygoda tego niewiernego samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
tak wychowuje dzieci ale dzieci są na tyle dorosłe że mogąłby pójśc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik22 ---> ale nie Tobie oceniać czy mogłyby, czy nie, nie Ty powinnas analizować. Jesli jemu by na Tobie zależało, to by sam poukładał sprawy, które sa do poukładania, skoro tego nie robi, widocznie jest mu to na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
no tak juz dawno chciałam zerwac te znajomosc a jednak nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta
i wogóle jak mozna dzielic sie mezczyzna, czy ty dziecko masz swoj honor, cos mi sie wydaje ze ty jestes malolata ktora dorwala kasiastego frajera, naobiecywal ci ze zostawi zonke a ty dajesz mu duupska gdzie popadnie i jeszcze piszesz na topikach ze nie cierpisz jego zony :-O Zastanow sie troche nad swoim postepowaniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że tak
a bo jesteś tylko dziurą do ruchania a nie kobietą facet ma cię za darmowy seks i nic więcej dałaś się na sukę to teraz ładnie rozkładaj nogi na zawołanie a nie się tu burzysz taką masz w życiu rolę i nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola207
plusik22---> myslisz ze ktos cie tutaj bedzie pocieszał twoj kochas to zwykly ruchacz, dorwal kolejna gowniare do wygrzmocenia. Jestes tylko workiem na jego sperme, takich jak ty to bedzie mial sporo, a zona i tak mu wybaczy gdy sie dowie bo siedzi w domu bez pracy i wyksztalcenia i bez niego sobie nie poradzi. facet wiedzial jak sie w zyciu ustawic... takze olej żonke. Mam nadzieje ze chociaz daje ci kase za to bzykanie, skoro juz sie puszczasz z takim typem to bierz suko PLN-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatata
Zgadzam sie z powyzszymi komentarzami :D Jestes tylko zwykla kurwa,chodzacym aidsem i szmata do wyciarania spermy z psiego kutasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
dziekuje za wszystkie wpisy..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu tutu
plusik - ulokuj swoje uczucia gdzie indziej facet ci robi pranie mozgu zona go nie rozumie? dziewczyno, i ty sie dajesz nabrac na takie teksty? co on ci jeszcze wmawia - ze ze soba nie sypiaja? nie badz smieszna jestes mloda i robisz glupoty idz do matki i posluchaj co ona ci powie - watpie czy bedzie zachwychona - powinnas dostac porzadne lanie na otrzezwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×