Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik22

nie cierpie żony mojego kochanka

Polecane posty

Gość plusik22
nie daje mi kasy kupił mi dw arazy kolczyki, pierscionek itp a i nie wciska bo z żona tez sypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu tutu
miej godnosc nie badz panna za koczyki nie badz panna nr 2 chyba zaslugujesz na cos wiecej, prawda? nie ma piekniejszego przymotu niz godnosc - z nia sie rodziny i tylko sami mozemy ja sobie odebrac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta
no to ciagnij od niego kase, pewnie ma jej duuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
z wdzięcznością i gracją wydymanej właśnie kochanki pełzam ile sił w tułowiu do łazienki by tam pod prysznicem nucąć fargmenty utworów z pop listy rmf fm otulać się miękkością kaszmiru spienionego domestosa (nadaje skórze uczucie zajebistej jedwabistości i likwiduje pomarańczową skórkę), by następnie udać się pociągiem relacji koszulki- radom na coroczny zlot szaradzistów i miłośników krzyżówek Jolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
nie nie poznał mnei z żoną no co ty ja ją zanam bo widziałam ich razem i jej zdjeica widziałam znam ja tylko z widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem skąd tyle jadu w stosunku do tej babki. Ja tez jestem żoną, czyli jestem tą, która mogłaby stracić, a nie tą, która zabiera i też nie pochwalam brania się za czychś mężów, ale bez przesady. Pogadać przecież można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilllllkkkkkaaa
wiesz co glupia cipo:D wez sobie tego frajera, niech zrobi ci pare bachorkow, ciekawe czy wtedy tez bedzie z ciebie taka chojraczka i damulka:D zalosna jestes, skoro musisz sie dowartosciowac zonatym, zuzytym, starym ffiiuuttem!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
Klaudka dzięki dziweczyny czy wy myslicie że to sie planuje bycie kochanka ja etz miałam keidy inne zdnai ena ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
ja go kocham po prostu a on nie che miec wiecej dzieci i ze mna na pewno ich nie bedzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta
a kochanek to pewnie ma juz ok 40 lat co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
45 ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik22 ---> wyplącz się z tego jak najszybciej, bo czas Ci zleci i obudzisz się z ręką w nocniku. Facet nie ma zamiaru odejść od żony, więc nigdy nie ułożysz sobie z nim normlanie życia. Uciakaj póki jestes młoda i wejdz w związek, w którym Ty będziesz jedyna i najwazniejsza, w którym nie będziesz musiała się nikim dzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba puścić rozsądek przodem i wyłączyć uczucia. Trudno, popłaczesz jakiś czas w kącie, żeby potem móc się znowu cieszyć z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilllllkkkkkaaa
45:d to stary pierdziel. ty 12 lat mlodsza to tez stara dupa jestes. wczesniej chyba wziecia nie mialas, i dopiero po 30-tce, starego przed 50-cha zlapalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machta
ona chyba pisala ze 12 lat mlodsza ale od żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi ciebie
plusik-zal mi ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masz zycie do dupy i dlatego chcesz rozpieprzyc rodzine!!!! Widac niezla z ciebie maskara skoro nikt ninny do tej pory cie nie chcial!!!!! A do tego zaczynasz swirowac na stare lata hehe ta obsesja na punkcie jego zony raczej nie jest normalna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
tak mam sporo mam 32 lata i co z tego to nie zmienia nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
tak Klaudka tyka tyka i sama nei wiem na co ja licze przeciez on otwarcie mói ze sie nie rozejdzie z tamtą tzn żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik, jeśli chcesz mieć normlaną rodzinę, dziecko to nie masz czasu na takie mało obiecujące nogocjacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum, że to, o czym Ty marzysz, do czego chciałabys dążyć ze swoim facetem, on juz przerobił z inna kobietą- teraz ma zapewne inne priorytety w życiu. Podejrzewam, że one sie nie pokrywają z Twoimi nawet w małej części (poza łóżkiem może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×